←  Sony News

Sony.yt - International Sony Forum

»

Zakupy w Google Play z płatnością PayPal?

soniaczW800i - zdjęcie soniaczW800i 03 maj 2013

Istnieje prawdopodobieństwo że w przyszłości za zakupy w sklepie Google Play zapłacimy za pośrednictwem systemu PayPal.

Posted Image


Posted Image



Na serwerze Google System Blog w plikach javascript znaleziono wzmianki o takowej formie płatności.
Płatność PayPal znajduję się między innymi obok kart kredytowych Maestro.

Co więcej w pliku zostały również zauważone kody błędów powiązanych z ze złym numerem kart kredytowych oraz kuponu upominkowego.

Nowa forma płatności wśród obecnych płatności kartą kredytową oraz debetową z pewnością ucieszyłaby wiele osób, szczególnie mając na uwadze brak kompatybilności niektórych kart wobec obecnych form płatności...

Niestety nie ma żadnej pewności czy aby na pewno, Google udostępni taki sposób płacenia za zakupy w ich sklepie.

Czy Wam brakuje na co dzień tej formy płatności za zakup aplikacji?
źródło:android.com.pl
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 03 maj 2013

Nie korzystam z Google Play ale na pewno byłby to dobry krok w kierunku wprowadzania płatności online, które są o wiele wygodniejsze niż tradycyjne :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 maj 2013

Dla mnie jak i zapewne dla milionów ludzi byłby to duży atut i ogromne ułatwienie w zakupach, dziwię się że jeszcze tego nie wprowadzili...
Odpowiedz

Saryt - zdjęcie Saryt 14 cze 2013

Jak na razie chyba opcja jeszcze nie wyszła. A szkoda, dla mnie było by to bardzo duże ułatwienie jako że jestem klientem banku PKO BP, jednynego chyba banku w Polsce którego karty nie działają z google play. Zespół google poradził mi kupować sobie gift cardy do google play. Które są w Polsce nie dostępne...
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 14 cze 2013

Mi za jedną aplikację za 12zł nie zjadło pieniędzy do dziś :) Moim zdaniem powinni dodać płatność sms lub zwykły przelew prosto z konta.
Odpowiedz

Deleted User 2 - zdjęcie Deleted User 2 11 lip 2013

Zawsze można skorzystać z

Please Login or Register to see this Hidden Content

, bardzo fajnie jest to rozwiązane.
Odpowiedz

giantx - zdjęcie giantx 15 lip 2013

Karty prepaid PKO SA również działają w GP.
Odpowiedz