←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie mogę połączyć z komputerem przez USB

pczopor's Photo pczopor 02 May 2013

Witam, tak jak w temacie nie mogę połączyć z komputerem przez kabel USB w trybie transmisji plików, chociaż w trybie PC (Windows) wszystko działa ok. Poza tym telefon zacina się po tym jak usuwałem poprzez Far'a aplikacje i niechcący usunąłem pliki odpowiedzialne za Widget Manager. Nie mogę zaktualizować oprogramowania w trybie "Napraw telefon" w PC Companion. Proszę o szybką odpowiedź.
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 May 2013

No to przeflashuj go Omniusem i po sprawie. A do transmisji plików i backupów polecam My Phone Explorer.
Quote

pczopor's Photo pczopor 09 May 2013

A może ktoś przesłać mi cały folder tych aplikacji z tpa/preset/system/ams z softu R7CA064. Może w tym jest problem,
bo nic innego, poza tym i usuwaniem linków Sony Ericsson w nim nie robiłem
Quote

faflak's Photo faflak 09 May 2013

poszukaj softu na forum i go rozpakuj albo prosciej wgraj od nowa ;)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 09 May 2013

Gwarantuję Ci, że ten folder nie ma nic wspólnego z połączeniem USB ;) Tak jak poprzednicy - wgraj soft Omniusem: http://sony.yt/topic...pomoca-omniusa/ :)
Quote

pczopor's Photo pczopor 10 May 2013

No, ale to wszystko zaczęło się gdy usunąłem wszystko z tego folderu... Mam wgrać tego MAIN'a i FS'a z http://sony.yt/files...ry/777-r7ca061/ wg poradnika i to wszystko wystarczy?
Quote

neron's Photo neron 10 May 2013

Jeszcze customizację sobie ściągnij i dograj bo nie odpalisz telefonu. Po tym wszystko ma być OK.

not found: Poprawiłem pisownię.
Edited by not found, 10 May 2013 - 12:15.
Quote

pczopor's Photo pczopor 01 Jun 2013

Próbowałem tak zrobić jak było w poradniku, ale wyskakuje komunikat, że nie można połączyć z serwerem. Po odłączeniu od USB telefon co jakieś 5 minut restartuje się! Próbowałem również wgrać Maina i FSa z downloadu Omniusa i nic nie pomogło. Ten sam błąd.
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Jun 2013

Widocznie mają znowu jakieś problemy z serwerami. W takim wypadku pozostaje Ci czekać aż Omnius się naprawi i ponowić flashowanie main, fs i customizacji, skorzystać z usług serwisu online jeśli Ci się spieszy lub udać się do pobliskiego serwisu w poniedziałek.
Quote