←  Xperia sola

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Zmiana ustawień podczas podpi...

Zablokowany

gruby3001 - zdjęcie gruby3001 28 kwi 2013

Przy podłączaniu słuchawek od razu włącza mi się zainstalowany PowerAmp, czy da się to zmienić na inny program np. MX Player, bądź całkowicie wyłączyć??
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 28 kwi 2013

Jest taka apka od Sony, nazywa się Menedżer LiveWare. Ona działa w tle i właśnie jest odpowiedzialna za obsługę akcesoriów. Dzięki niej możesz sobie przypisać dowolną aplikację uruchamianą po podłączeniu danego akcesorium lub ustawić, żeby nic się nie uruchamiało :)
Odpowiedz

gruby3001 - zdjęcie gruby3001 28 kwi 2013

Tak, tak, wiem. Na ICS nazywa się to Smart Connect wszedłem tam i mam wszystko wyłączone, a pomimo tego zawsze jak podłączę słuchawki to włącza się PowerAmp, nie da się tego zmienić w tym Smart Connect próbowałem przy LiveWare i było tak samo. Pytanie moje brzmi więc tak, czy w tym PowerAmp jest opcja nakazująca automatyczne włączanie się przy podłączeniu słuchawek? Próbuję znaleźć tam jakieś opcje ale nigdzie nic takie nie mogę znaleźć, są tylko biblioteki, foldery, equalizery nie ma żadnych tak jakby wewnętrznych opcji gdzie mogłoby coś takiego być. Da się znaleźć na to jakieś rozwiązanie? Jeśli nie to odinstaluję go i potem jeszcze raz zainstaluję, to zobaczę czy coś się zmieniło, ale póki co może jest jakieś inne rozwiązanie?
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 29 kwi 2013

Powinno być, inaczej by ci się ta aplikacja nie włączała.
Odpowiedz

gruby3001 - zdjęcie gruby3001 29 kwi 2013

Ok problem już rozwiązałem, kompletnie zapomniałem o prawym przycisku obok home na tafli :) po jego naciśnięciu pojawia się lista opcji, gdzie są też ustawienia i można wyłączyć automatyczne włączanie się muzyki po podłączeniu słuchawek :)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 kwi 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany