←  C901

Sony.yt - International Sony Forum

»

Witam czy istnieje soft szybszy od orygina...

kurn12 - zdjęcie kurn12 28 kwi 2013

Jeśli tak proszę o linka :)
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 28 kwi 2013

Wgraj najnowszy niebrandowany i go sam zmodyfikuj. Gotowców nie ma. Na początek polecam wywalić flash menu, telefon będzie śmigał szybciej :)
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 29 kwi 2013

Dodatkowo profilaktycznie kontroluj pamięć telefonu jak i karty pamięci. Co nie potrzebne po prostu usuń a bynajmniej nie zapełniaj na full telefonu i karty. ;)
Odpowiedz

kurn12 - zdjęcie kurn12 29 kwi 2013

Nie bardzo się na tym znam gdyby tak ktoś napisał jak to zrobić ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 29 kwi 2013

Ale jak zrobić co? Zmienić motyw na taki bez flash menu czy sprawdzić stan pamięci? :lol:
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 29 kwi 2013

Żeby wgrać niebrandowany soft:
A2Uploader http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/
Potem możesz sobie usunąc wspomniane flash menu za pomocą A2uploadera. Tutaj masz mapę systemu plików: http://sony.yt/topic...ny-ericssonach/ :)

Odpowiedz

kurn12 - zdjęcie kurn12 29 kwi 2013

-Motyw jest bez flash taki jak oryginalnie, a soft niebrandowany to taki co jest czysty bez dodatków ery orange itp ?

Jeśli tak to mam niebrandowany. A motyw miałem bez flasha

-Ogólnie chodziło mi o to jak go zmodyfikować żeby działał szybciej (skąd mogę pobrać tą modyfikację i jak ją wgrać)
Użytkownik kurn12 edytował ten post 29 kwiecień 2013 - 17:44
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 kwi 2013

Z tego co rozumiem, poszukujesz jakiegoś moda, który miałby sprawić, że telefon będzie działał szybciej. Chodzi Ci o coś takiego jak custom rom na Androidzie? Jeśli tak to nie ma takiego czegoś dla C901. Wgraj sobie najnowszy, oryginalny soft i wszystko powinno chodzić sprawnie, ten telefon jest na szybkiej plaftormie :)
Odpowiedz

kurn12 - zdjęcie kurn12 29 kwi 2013

Tak chodziło mi coś za zasadzie custom roma :(

Niestety ale telefon jest wolny mimo że jest wgrany czysty niebrandowany soft przy samym wchodzeniu w menu nieraz się zacina :(
Użytkownik kurn12 edytował ten post 29 kwiecień 2013 - 18:51
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 29 kwi 2013

Ale świeżo po wgraniu softu tak muli? Jeśli od flashowania minęło już trochę czasu to zarzuć mu nowy soft.
Odpowiedz

kurn12 - zdjęcie kurn12 30 kwi 2013

tak świeżo :(
Odpowiedz