←  C901

Sony.yt - International Sony Forum

»

Witam czy istnieje soft szybszy od orygina...

kurn12's Photo kurn12 28 Apr 2013

Jeśli tak proszę o linka :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Apr 2013

Wgraj najnowszy niebrandowany i go sam zmodyfikuj. Gotowców nie ma. Na początek polecam wywalić flash menu, telefon będzie śmigał szybciej :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 29 Apr 2013

Dodatkowo profilaktycznie kontroluj pamięć telefonu jak i karty pamięci. Co nie potrzebne po prostu usuń a bynajmniej nie zapełniaj na full telefonu i karty. ;)
Quote

kurn12's Photo kurn12 29 Apr 2013

Nie bardzo się na tym znam gdyby tak ktoś napisał jak to zrobić ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Apr 2013

Ale jak zrobić co? Zmienić motyw na taki bez flash menu czy sprawdzić stan pamięci? :lol:
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 29 Apr 2013

Żeby wgrać niebrandowany soft:
A2Uploader http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/
Potem możesz sobie usunąc wspomniane flash menu za pomocą A2uploadera. Tutaj masz mapę systemu plików: http://sony.yt/topic...ny-ericssonach/ :)

Quote

kurn12's Photo kurn12 29 Apr 2013

-Motyw jest bez flash taki jak oryginalnie, a soft niebrandowany to taki co jest czysty bez dodatków ery orange itp ?

Jeśli tak to mam niebrandowany. A motyw miałem bez flasha

-Ogólnie chodziło mi o to jak go zmodyfikować żeby działał szybciej (skąd mogę pobrać tą modyfikację i jak ją wgrać)
Edited by kurn12, 29 April 2013 - 17:44.
Quote

not found's Photo not found 29 Apr 2013

Z tego co rozumiem, poszukujesz jakiegoś moda, który miałby sprawić, że telefon będzie działał szybciej. Chodzi Ci o coś takiego jak custom rom na Androidzie? Jeśli tak to nie ma takiego czegoś dla C901. Wgraj sobie najnowszy, oryginalny soft i wszystko powinno chodzić sprawnie, ten telefon jest na szybkiej plaftormie :)
Quote

kurn12's Photo kurn12 29 Apr 2013

Tak chodziło mi coś za zasadzie custom roma :(

Niestety ale telefon jest wolny mimo że jest wgrany czysty niebrandowany soft przy samym wchodzeniu w menu nieraz się zacina :(
Edited by kurn12, 29 April 2013 - 18:51.
Quote

not found's Photo not found 29 Apr 2013

Ale świeżo po wgraniu softu tak muli? Jeśli od flashowania minęło już trochę czasu to zarzuć mu nowy soft.
Quote

kurn12's Photo kurn12 30 Apr 2013

tak świeżo :(
Quote