←  Live with Walkman

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z muzyką.

Bartoszkiewicz's Photo Bartoszkiewicz 27 Apr 2013

Witam serdecznie.
Otóż mój problem zaczął się dwa dni temu, kiedy dokonałem aktualizacji androida 4.0 na moim SE Live...
Kiedy po aktualizacji chciałem zgrać pliki z muzyką na kartę sd to mi wyskakiwało powiadomienie że plik może być nie odtwarzany.
Zignorowałem to i wgrałem parę mp3. Następnie po wejściu z Walkman, lista z muzyką ładowała się bardzo długo, po to aby na końcu pokazać że nic tam nie ma.
Otóż pliki na karcie sd są, przez ASTRO znajduję je, lecz wygląda na to że nie są czytane przez odtwarzacz, chociaż, jeśli przez ASTRO w jakis wejdę to uruchamia się on w odtwarzaczu, ale tylko jeden, a nie wszystkie.
Co zrobić ?
Z góry dziękuję. :mellow:
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Apr 2013

To może spróbuj listę odtwarzania sobie zrobić z tymi utworami lub wgrać je ponownie na kartę microSD?
Quote

Bartoszkiewicz's Photo Bartoszkiewicz 27 Apr 2013

Tak tylko listę mogę zrobić z tych mp3, które są widoczne w Walkmanie, a tu w ogóle nie ma nic.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Apr 2013

No to wytnij je na folder na pulpicie PC a potem wgraj na nowo. Ja szczerze mówiąc nigdy się nie zagłębiałem w odtwarzacz z Xperii 2011, ale z tego co teraz patrzę to faktycznie nie ma opcji aktualizacji multimediów... W850 wibruje ze śmiechu jak to widzi :D Jak Ci zależy bardzo na muzyce, to tutaj masz fajny poradnik, jak wgrać odtwarzacz z Xperii S: http://sony.yt/topic...ass-efekty-dsp/ :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 27 Apr 2013

wgraj je przy pomocy MediaGo i nie będzie problemów...
Quote

sonyman's Photo sonyman 28 Apr 2013

Pobiez media rescan root z marketu.

Chyba ze nie masz roota, to sprobuj zwyklym, albo ustawienia, aplikacje, wszystkie znajdz walkmana i wyczysc dane.

Zdjecia znajduje normalnie?
Edited by sonyman, 28 April 2013 - 11:01.
Quote