←  W595 | W595s

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Czyżby soft?- Wyłączony tel,...

Locked

Klucz's Photo Klucz 25 Apr 2013

Witam!
Na początku napiszę, że nwm czy dobry temat, ale mogę zmienić jak coś.
Mianowicie kupiłem jakiś czas temu dla siostry tel, tak chciała i chciała jakiś lepszy, a więc kupiłem go- SE W595s. Tel dobrze się sprawował i nie sprawiał problemów, bynajmniej siostrze, bo dla mnie trochę mułowaty był... Ale, ostatnimi czasy zaczął się restartować, po jakimś czasie przestał działać przycisk hash (#) (do sprawdzenia i doładowania konta niezbędny...), a po kilku dniach (nwm dokładnie po ilu, chyba coś koło 3-4ech), bateria była coś koło 10% i siostra poszła spać. Z rana budziknie zadzwonił... Próbowała go włączyć, ale na nic. Po podłączeniu ładowarki zapala się na chwilę podświetlenie klawiatury i wibracja zadziała i tak parę razy aż się "uspokoi" i później tylko leży i nic się nie świeci. Co może być? Jeszcze nie miałem takiej sytuacji z telem i nwm co jest i jak go naprawić. Może starczy wgrać na nowo softa i git bd? Proszę, w miarę możliwości szybką odpowiedź. Dzięki z góry za pomoc i Pozdro ;)
Quote

Jurij's Photo Jurij 25 Apr 2013

Na początek załatw naładowaną najlepiej na 100% baterie i sprawdz. Jak sie nie włączy, zrób identfyfikację a2 uploaderem, zrób backup danych z telefonu za pomocą poradnika o pierwszej pomocy dla telefonów a2 a potem go przeflashuj.
Quote

Klucz's Photo Klucz 20 May 2013

Problem rozwiązany. :dzieki: za pomoc Jurij ;) Napisz adres na priv to :piwo: wyślę :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 May 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked