←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Aparat Sony do 500 zl

Locked

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 16 Apr 2013

Co myślicie o tym aparacie ? Chcę sobie kupić do 500 zł jakiś kompaktowy aparat firmy Sony. Macie jakieś pomysły ?

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

sonic's Photo sonic 17 Apr 2013

do 500zł lepszy będzie Panasonic

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 17 Apr 2013

Chcę kompaktowy, aa po drugie tylko Sony. Zapytałem o opinię czy ten jest dobry.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 18 Apr 2013

Całkiem fajny, powinien spełnić swoje zadanie :)
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 18 Apr 2013

A znasz się na aparatach ? Na co się powinno najbardziej patrzeć oprócz mpx ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Apr 2013

A do czego Ci ten aparat potrzebny? Jak chcesz go kupić dziewczynie, żeby mogła Ci pstryknąć fotkę u cioci na imieninach, to będzie dobry. Ale to samo zadanie spełni o połowę tańszy Satio. Ba, Satio oferuje o wiele większą funkcjonalność. Natomiast jeśli chcesz się pobawić w fotografa i kupić dobry sprzęt, to do 500 PLN spokojnie kupisz Canona S5 IS, a z tego sprzętu przeskok jest tylko jeden - na lustrzankę cyfrową.
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 18 Apr 2013

Na co się powinno najbardziej patrzeć oprócz mpx ?


Na wielkość matrycy (bo nie zawsze im więcej mpx tym lepiej) ale nie wszyscy producenci rozmiar ten podają. Do tego jakość optyki (coraz więcej aparatów kompaktowych ma soczewki z tworzyw sztucznych, szklane są lepsze oczywiście). No i zależy też co chcesz tym aparatem fotografować, bo jeśli chcesz okazjonalnie cyknąć fotkę to 500 złotych to aż nadto, lepiej kupić coś tańszego (albo używanego) a za zaoszczędzone pieniądze kupić np. większą kartę pamięci.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 18 Apr 2013

Goomowiec rozmiar matrycy to 1/2.3 w calach podane.
Po prostu chcę mieć dobry aparat do robienia zwykłych zdjęć i chcę mieć go na dłużej i żeby był dobry.
Quote

krzysiek21nh's Photo krzysiek21nh 20 Apr 2013

Temat do zamknięcia. Kupiłem ten aparat.
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Apr 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked