←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Aparat Sony do 500 zl

Zablokowany

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 16 kwi 2013

Co myślicie o tym aparacie ? Chcę sobie kupić do 500 zł jakiś kompaktowy aparat firmy Sony. Macie jakieś pomysły ?

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

sonic - zdjęcie sonic 17 kwi 2013

do 500zł lepszy będzie Panasonic

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 17 kwi 2013

Chcę kompaktowy, aa po drugie tylko Sony. Zapytałem o opinię czy ten jest dobry.
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 18 kwi 2013

Całkiem fajny, powinien spełnić swoje zadanie :)
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 18 kwi 2013

A znasz się na aparatach ? Na co się powinno najbardziej patrzeć oprócz mpx ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 18 kwi 2013

A do czego Ci ten aparat potrzebny? Jak chcesz go kupić dziewczynie, żeby mogła Ci pstryknąć fotkę u cioci na imieninach, to będzie dobry. Ale to samo zadanie spełni o połowę tańszy Satio. Ba, Satio oferuje o wiele większą funkcjonalność. Natomiast jeśli chcesz się pobawić w fotografa i kupić dobry sprzęt, to do 500 PLN spokojnie kupisz Canona S5 IS, a z tego sprzętu przeskok jest tylko jeden - na lustrzankę cyfrową.
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 18 kwi 2013

Na co się powinno najbardziej patrzeć oprócz mpx ?


Na wielkość matrycy (bo nie zawsze im więcej mpx tym lepiej) ale nie wszyscy producenci rozmiar ten podają. Do tego jakość optyki (coraz więcej aparatów kompaktowych ma soczewki z tworzyw sztucznych, szklane są lepsze oczywiście). No i zależy też co chcesz tym aparatem fotografować, bo jeśli chcesz okazjonalnie cyknąć fotkę to 500 złotych to aż nadto, lepiej kupić coś tańszego (albo używanego) a za zaoszczędzone pieniądze kupić np. większą kartę pamięci.
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 18 kwi 2013

Goomowiec rozmiar matrycy to 1/2.3 w calach podane.
Po prostu chcę mieć dobry aparat do robienia zwykłych zdjęć i chcę mieć go na dłużej i żeby był dobry.
Odpowiedz

krzysiek21nh - zdjęcie krzysiek21nh 20 kwi 2013

Temat do zamknięcia. Kupiłem ten aparat.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 20 kwi 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany