←  Xperia ray

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z flash player?

cezary1020's Photo cezary1020 07 Apr 2013

Witam.Posiadam w swojej xperii ray andka 2.3.4 oraz flash player 11.1 .Korzystam z internetu w telefonie po wifi ,łącze 15mb. Niestety mam problem z zacinającym się obrazem podczas korzystania z wideo czatów.Obraz odpala normalnie,ale po kilku sekundach zacina się i stoi w miejscu.Pomaga jedynie zamknięcie okna i ponowne uruchomienie,ale niestety też na krótki czas.Gdzie może tkwić problem?
Quote

vad3r's Photo vad3r 07 Apr 2013

Jakiej przeglądarki używasz?
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 07 Apr 2013

Jakiej przeglądarki używasz?

Standardowej.Mam też dolphin browser beta,ale ta nie obsługuje flasha.
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Apr 2013

Do takich zasobożernych czynności jak czaty wideo lepiej używać oddzielnych aplikacji. Np. jak chcesz z kimś pogadać - najlepszy jest skype. A jak chcesz wideo-czat z wieloma osobami, to polecam aplikację tiny chat z marketu - do 12 osób za darmo z dźwiękiem i obrazem wideo można rozmawiać. Testowałem niedawno na Xperii pro i andku 2.3.4 - działa znakomicie :)
Quote

cezary1020's Photo cezary1020 10 Apr 2013

Jurij dzięki,ale chodzi mi o kamerki live z internetu.Na komputerze z tego samego routera wszystko działa znakomicie,a zacinki obrazu występują tylko na telefonie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 10 Apr 2013

No ja mówię o aplikacjach wideo chatu na telefon przecież :blink: Przez przeglądarkę nigdy z czatu wideo nie korzystałem, ale skoro się upierasz przy takim rozwiązaniu to przetestuj najnowszego firefoxa - teraz wyszła 20'ta wersja na Androida :)
Quote