←  W200

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Od jakiego rocznika do jakieg...

Locked

grzesiek930307's Photo grzesiek930307 04 Apr 2013

Witam :)
Chcę nabyć do swojej kolekcji po raz enty W200i lecz chcę się upewnić wśród specjalistów co do pewnej rzeczy a mianowicie CIDu. Mój pierwszy model miał CID53 i brand plusa no i udało mi się patchować a już reszta było Orangowskie i posiadało CID52 no było patchowalne. A teraz do rzeczy w których latach wychodziły modele z najniższym CIDem a które te z najwyższym? Proszę o informację

not found: Poprawiłem tytuł.
Edited by not found, 06 April 2013 - 10:53.
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Apr 2013

Takie informacje nic Ci nie dadzą, bo flash CID w W200 można zmienić, chociażby przez unlock setoolem :) Jedyna opcja to zrobić identyfikację przed zakupem i sprawdzić.
Quote

grzesiek930307's Photo grzesiek930307 05 Apr 2013

Szczerze mówiąc nie zależy mi na samym tuningu tego modelu lecz po to by go mieć. Zawsze mnie ciekawiło właśnie w których latach wychodziły te nieszczęsne 52 i 53 a czytam mnóstwo postów na forach,że nie liczne egzemplarze dają się łatwo patchować. A co do tej identyfikacji jak powiadasz to masz zwrócić uwagę na numery pod baterią rocznika przykładowo 07W15 tak?
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Apr 2013

Nie. Przecież tłumaczę Ci, że bez wykonania identyfikacji programem np. Setool2 lite v.1.11 nie dowiesz się, jaki telefon ma cid. I tyle w temacie.
Quote

grzesiek930307's Photo grzesiek930307 05 Apr 2013

Dobra tylko się nie gorączkuj. Wiem,że tylko programem się dowiem prawdy. Mi raczej chodziło o czysto teoretycznie jak fabryka montowała i wstawiała. Bo to,że ktoś mógł aktualizować i podnieść CID to ja wiem. źle sformułowałem zdanie.

Jurij: Ort.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Apr 2013

Ja się nie gorączkuję, tylko Ci tłumaczę jak jest. Z pewnością pierwsze sztuki z okresu kiedy W200 został zapowiedziany (I 2007) miały niższy flash cid niż te z ostatnich partii (na pewno w sierpniu / wrześniu 2008 roku W200 był jeszcze sprzedawany a jak długo to nie pamiętam bo nigdy ten model nie był obiektem moich westchnień. Dokładne dane firma Sony Ericsson zabrała ze sobą do grobu. Z resztą jak już mówiłem są to dane bezużyteczne, bo za pomocą boxa można sprawić, żeby pierwszy W200 ze stycznia 2007 miał flash CID 53 i wtedy znajomość daty produkcji Ci w niczym nie pomoże.
Quote

grzesiek930307's Photo grzesiek930307 06 Apr 2013

I oto mi właśnie chodziło. Dzięki za cenne informacje. Możecie zamknąć temat
Quote

not found's Photo not found 06 Apr 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked