←  X8

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z wifi

Locked

Tal!b's Photo Tal!b 02 Apr 2013

Witam.
Mam problem z moja x8, a mianowicie gdy wchodzę w ustawienia wifi telefon się restartuje, a jak chce wyłączyć wifi to pisze"Nie można zatrzymać działania wifi".
Pomóżcie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Apr 2013

Wgraj najnowsze firmware od X8 lub W8, jeśli to nie pomoże to zanieś do serwisu w celu naprawy hardware :)
Quote

Tal!b's Photo Tal!b 03 Apr 2013

A ile kosztowała by naprawa tego hardware ???
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Apr 2013

To już zależy od serwisu który to będzie naprawiał. W najgorszym wypadku wymiana płyty głównej, co na dzień dzisiejszy nie jest jakimś zabójczym kosztem :)
Quote

Tal!b's Photo Tal!b 03 Apr 2013

No raczej jest to duży koszt bo ostatnio sie pytałem i chcieli 100zl a za ta kwote mozna kupic nowy
Czytałem na innym forum że jest to wina modułu wifi . Możecie mi powiedzieć gdzie on sie znajduje to bym go z innej płyty przełożył.
Edited by Tal!b, 03 April 2013 - 17:17.
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Apr 2013

Jak przełożył? Układu z płyty głównej nie da się przełożyć bez posiadania hot aira i umiejętności lutowniczych :) Rozbierz go i sprawdź czy antena jest dobrze wpięta, a jak nie to zanieś do serwisu lub kup płytę główną i wymień. Instrukcje serwisowe są na forum.
Quote

Tal!b's Photo Tal!b 04 Apr 2013

Czytałem instrukcje i nie piszą tam o module wifi. Możesz powiedzieć w którym jest to miejcsu.

Dobra nic z tego można zamykać
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 04 Apr 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked