←  X10 mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] niedziałajacy youtube ?

Locked

tebich's Photo tebich 02 Apr 2013

Witam!
Mam pewien problem. Otóż, nie działa mi YouTube.
po uruchomieniu ukazuje mi się taki komunikat:
"wystąpił problem podczas uruchamiania. Sprawdź połączenie sieciowe i upewnij się, że ustawiono poprawny czas systemu"
Quote

vad3r's Photo vad3r 02 Apr 2013

Może to ma jakiś związek ze zmianą czasu na letni, spróbuj zmienić godzinę
Quote

tebich's Photo tebich 02 Apr 2013

tam gdzie mam strefe czasowa to jak mam ustawic na Sarajewo ? tylke ze Sarajewo jest w GTM +2
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Apr 2013

My teraz też jesteśmy w GMT+2 :) Po przejściu na czas zimowy wrócimy do GMT+1 ;)
Quote

tebich's Photo tebich 02 Apr 2013

aha czyli ustawić mam na Sarajewo GTM +2 :)
Quote

not found's Photo not found 02 Apr 2013

A nie masz czegoś takiego jak automatyczna zmiana strefy czasowej albo czas letni/zimowy?
Quote

tebich's Photo tebich 02 Apr 2013

z ustawieniami czasu jest ok a youtube nadal nie działa :(
Quote

not found's Photo not found 02 Apr 2013

W internecie znalazłem jakiś sposób żeby w aplikacji Android Assistant użyć opcji optymalizuj, sprawdź czy zadziała. A od kiedy Ci właściwie nie działa? Modyfikowałeś coś w systemie?
Quote

phillix's Photo phillix 02 Apr 2013

Usuń dane, odinstaluj i zainstaluj na nowo :)
Quote

tebich's Photo tebich 02 Apr 2013

dane usuwałem już i nic :( a jak odinstalować i zainstalować jeszcze raz ?

a co do Android Assistant to nie mam pojęcia jak to zrobić :/ telefon dostałem dziś nic nie jest modyfikowany a oprogramowanie mam najnowsze
Quote

not found's Photo not found 03 Apr 2013

Czekaj, internet Ci normalnie działa, strony się wczytują? W ogóle to się dzieje jak używasz internet operatora czy jak korzystasz z wifi?
Quote

tebich's Photo tebich 03 Apr 2013

chodzi mi o WiFi strony normalnie się wczytują, youtube przez przeglądarkę tez nie działa :/
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Apr 2013

To spróbuj odinstalować i zainstalować aplikację youtube, a jak nie pomoże to przeflashuj telefon.
Quote

phillix's Photo phillix 03 Apr 2013

Odinstalować możesz przez Ustawienia, a jak nie to z rootem usuń aplikacje z /system/app
Quote

tebich's Photo tebich 04 Apr 2013

dobra chłopaki dziękuje wam za pomoc ale zmieniłem rom i wszystko jest dobrze :)
można zamknąć
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Apr 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked