←  X10 mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] niedziałajacy youtube ?

Zablokowany

tebich - zdjęcie tebich 02 kwi 2013

Witam!
Mam pewien problem. Otóż, nie działa mi YouTube.
po uruchomieniu ukazuje mi się taki komunikat:
"wystąpił problem podczas uruchamiania. Sprawdź połączenie sieciowe i upewnij się, że ustawiono poprawny czas systemu"
Odpowiedz

vad3r - zdjęcie vad3r 02 kwi 2013

Może to ma jakiś związek ze zmianą czasu na letni, spróbuj zmienić godzinę
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 02 kwi 2013

tam gdzie mam strefe czasowa to jak mam ustawic na Sarajewo ? tylke ze Sarajewo jest w GTM +2
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 02 kwi 2013

My teraz też jesteśmy w GMT+2 :) Po przejściu na czas zimowy wrócimy do GMT+1 ;)
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 02 kwi 2013

aha czyli ustawić mam na Sarajewo GTM +2 :)
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 02 kwi 2013

A nie masz czegoś takiego jak automatyczna zmiana strefy czasowej albo czas letni/zimowy?
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 02 kwi 2013

z ustawieniami czasu jest ok a youtube nadal nie działa :(
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 02 kwi 2013

W internecie znalazłem jakiś sposób żeby w aplikacji Android Assistant użyć opcji optymalizuj, sprawdź czy zadziała. A od kiedy Ci właściwie nie działa? Modyfikowałeś coś w systemie?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 02 kwi 2013

Usuń dane, odinstaluj i zainstaluj na nowo :)
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 02 kwi 2013

dane usuwałem już i nic :( a jak odinstalować i zainstalować jeszcze raz ?

a co do Android Assistant to nie mam pojęcia jak to zrobić :/ telefon dostałem dziś nic nie jest modyfikowany a oprogramowanie mam najnowsze
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 03 kwi 2013

Czekaj, internet Ci normalnie działa, strony się wczytują? W ogóle to się dzieje jak używasz internet operatora czy jak korzystasz z wifi?
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 03 kwi 2013

chodzi mi o WiFi strony normalnie się wczytują, youtube przez przeglądarkę tez nie działa :/
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 03 kwi 2013

To spróbuj odinstalować i zainstalować aplikację youtube, a jak nie pomoże to przeflashuj telefon.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 03 kwi 2013

Odinstalować możesz przez Ustawienia, a jak nie to z rootem usuń aplikacje z /system/app
Odpowiedz

tebich - zdjęcie tebich 04 kwi 2013

dobra chłopaki dziękuje wam za pomoc ale zmieniłem rom i wszystko jest dobrze :)
można zamknąć
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 04 kwi 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany