←  Xperia L

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony Xperia L - budżetowiec o takiej sobie...

Goomowiec's Photo Goomowiec 18 Mar 2013

Posted Image

Sony rozszerzyło dziś swoją ofertę smartfonów z rodziny Xperia. Jedną z zapowiedzianych nowości jest budżetowy model L, który zwraca na siebie uwagę przede wszystkim solidną specyfikacją techniczną i obietnicą atrakcyjnej ceny.

Xperia L zostanie wyposażona w ekran o przekątnej 4,3? i rozdzielczości FWVGA (854×480), a sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1 GHz. Oprócz tego znajdziemy też baterię o pojemności 1700 mAh, 8 GB pamięci, obsługę NFC oraz Androida w wersji 4.1 Jelly Bean. Mocnym punktem tego smartfona ma być aparat 8 MPx z matrycą Exmor RS, zdolny wykonywać zarówno zdjęcia, jak i filmy HDR ? opcja ta dostępna była jak dotąd tylko w najdroższych modelach.

Producent zapewnia, że Xperia L będzie smartfonem o przystępnej cenie, a jego premiera spodziewana jest w drugim kwartale bieżącego roku.

źródło -

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Mar 2013

Wygląda jak krzyżówka Xperii E oraz Xperii Z + światełko znane z miro na dole... Jak nie przesadzą z ceną, to zapewne znajdzie wielu fanów :) Nareszcie coś mniej ajfonowatego, oby tak dalej :)
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 18 Mar 2013

Bardzo ładny jest, teraz tylko nigdzie podają ile ma pamięci RAM.
Quote

timmi's Photo timmi 18 Mar 2013

Podobny do J-tki parametry są dobre a cena jak będzie dobra to zejdzie jak ciepłe bułki.Tyle co na szybko znalazłem ze specyfikacji:
Weight
  • 137 g
  • 4.83 oz
Dimensions
  • 128.7 x 65 x 9.7 mm
  • 5 x 2 x 0.37 inches
Battery
  • Talk time (up to): Up to 8 hours 30 min [1]
  • Standby time (up to): Up to 498 hours [1]
  • Music listening time (up to): 43 hours***
  • Video playback time (up to): 7 hours and 36 mins***
Display
  • 4.3 inches TFT
  • 16 millions colours, 854x480 pixels
On the inside
  • Google Android 4.1 (Jelly Bean)
  • 1 GHz Qualcomm MSM8230 dual-core
Camera
  • 8 megapixel fast-capture camera with Exmor RS
  • 4x digital zoom with auto focus
ma mieć 1 gb ram i GPU Adreno 305.
Jak na budżetowca to parametry dobre,w końcu nie zrobią budzetowych telefonów z parametrami porównywalnymi do xperii 2010 i nieco z 2011.Niby ma kosztować w granicach 1100zł ale to waidomo wszystko nie jest pewne.
Edited by timmi, 18 March 2013 - 17:50.
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Mar 2013

Bardzo ładny jest, teraz tylko nigdzie podają ile ma pamięci RAM.


Ja obstawiam 1GB :) Więcej raczej mieć nie będzie, bo Z i ZL muszą mieć przewagę.
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 18 Mar 2013

Ja obstawiam 1GB :) Więcej raczej mieć nie będzie, bo Z i ZL muszą mieć przewagę.


Oby nie mniej, bo więcej to tak jak piszesz nie zrobię konkurencji sobie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Mar 2013

Mniej nie może mieć, bo ma za mocny procesor i GPU, za duży ekran, rozdzielczość i Jelly Bean. 1GB do takiego sprzętu to optimum.
Quote

First's Photo First 18 Mar 2013

Czy tylko mi się zdaje, że taki przycisk power średnio tu pasuje?
Według mnie Xperia SP ładniejsza :P
Quote

Jurij's Photo Jurij 18 Mar 2013

E tam średnio... Fajne nawiązanie do Z-ki moim zdaniem :)
Quote

not found's Photo not found 18 Mar 2013

No to wgłębienie u góry wygląda trochę dziwnie... Ogólny wygląd nawet dobry. Zastanawia mnie czemu taki duży aparat dali? Teraz w większości taki mały otworek tylko :P
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 19 Mar 2013

No jakby cena była w okolicach 1100zł to dobry konkurent dla S/P tylko mogli by już dać to 720p na takiej rozdziałce, no ale za to nadrabia SoC
Quote