←  Xperia arc S

Sony.yt - International Sony Forum

»

Arc S odblokowanie bootloadera

szmytka - zdjęcie szmytka 05 mar 2013

Witam. Chciałbym odblokować bootloader w moim arc s. Problem w tym, że telefon jest z Orange oraz posiada Bootloader unlock allowed: no. Jednak wyczytałem na forum, że można coś z tym zrobić jeśli data produkcji telefonu jest w miarę wczesna. Mój tel ma datę 11W46. Czy byłaby taka możliwość?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 05 mar 2013

Jak z orange, to w salonie orange to zrobisz. To chyba jedyny sposób.
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 05 mar 2013

Zapewne tak ale sporo by cię to kosztowało ;) Arc S jest na tyle dobry że nie trza zbytnio robić mu unlocka BL ;)


Jak z orange, to w salonie orange to zrobisz. To chyba jedyny sposób.


Nie :facepalm: tam ci simlock tylko ściągną
Użytkownik hunter3000 edytował ten post 05 marzec 2013 - 20:42
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 05 mar 2013

Tak, jest taka możliwość. Jeśli masz internet 2mbps i windowsa viste lub nowszy, napisz do mnie na gg: 1793684 lub czat skype: gen.jurij i odblokujemy bootloader wraz ze zdjęciem simlocka :)
Odpowiedz

szmytka - zdjęcie szmytka 05 mar 2013

Ogólnie telefon jest odbrandowany i bez simlocka, chodzi mi tylko o bootloader. Ok odezwę się do Ciebie jutro
Odpowiedz

Smouug9604 - zdjęcie Smouug9604 06 lip 2013

Mam identyczną sprawę tylko w moim przypadku to wygląda tak że mam i sim locka i zablokowany BL pod baterią 11w39. Pytanko moje brzmi czy dało by rade to zrobic na Windowsie XP?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 lip 2013

Do zdalnego odblokowania tego telefonu ( i bootloadera i simlocka) wymagany jest internet przynajmniej 2mbs, windows vista ,7 lub 8, kabelek usb i spinacz do papieru :)
Odpowiedz

Smouug9604 - zdjęcie Smouug9604 06 lip 2013

W jakim celu spinacz ?? :D
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 lip 2013

Do wykonania testpointa. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam na GG (1793684) / Skype (gen.jurij) :)
Odpowiedz