←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z ładowaniem Neo V.. Wielki Proble...

Dironixu - zdjęcie Dironixu 02 mar 2013

Witam. Otóż wymieniłem się na owy telefon i znając moje szczęście sprawiło że telefon nie ładuję. Podłączam go do portu micro usb, nie działa, pod komputer też nie działa.. Probowałem 3 ładowarki nic.. Telefon nie startuję, nie ładuję.. Tylko dioda miga jak próbuję go włączyć, zamiast być cały czas to tylko migała do póki się nie wyłączył.. Oddałem do serwisu(prywatnie, bo nie ma gwarancji) ponieważ niby to miała być wina portu USB. Po 2 dniach zadzwonili do mnie że serwisant nie stwierdził żadnych uszkodzeń i telefon jest sprawny. Więc odebrałem ten telefon serwisant mi pokazał jak wkładać kabelek i gdy podłączył dioda była cały czas, gdy ja podłączam u siebie w domu nie działa nic.. Zero świecenia diody, żadnych reakcji.. Proszę o pomoc.. Telefon mnie już podnosi do granicy wytrzymałości. Pozdrawiam.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 02 mar 2013

Skoro u niego działał, a u Ciebie nie, to może wina ładowarek? Inne urządzenia ładują się pod tymi samymi ładowarkami?
Użytkownik phillix edytował ten post 02 marzec 2013 - 20:51
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 02 mar 2013

Może kontakt Ci się zepsuł? Sprawdź w innym gniazdku... Sprawdź też czy kabel usb jest dobrze wpięty do ładowarki lub podłącz telefon bezpośrednio do usb komputera (może ładowarka jest spalona)...
Odpowiedz

Dironixu - zdjęcie Dironixu 02 mar 2013

Wszystko co pisaliście próbowałem... Bez skutków.. Do wszystkich gniazdek też próbowałem..
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 02 mar 2013

Pokaż log identify z tego programu: http://sony.yt/topic...sm7227-msm8255/ :)
Odpowiedz

Dironixu - zdjęcie Dironixu 02 mar 2013

Jak mam pokazać skoro telefon nie działa nawet pod usb?
Odpowiedz