←  Live with Walkman

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Po nieudanej próbie zmiany an...

Locked

Wieczek's Photo Wieczek 28 Feb 2013

Witam. Otóż postanowiłem zmienić androida na wersję którą miałem od nowości czyli 2.3.4. Wcześniej zaktualizowałem go do wersji 4.0 przez PcCompanion lecz stwierdziłem, że nie radzi sobie wystarczająco w Live With Walkman Wt19i. Ściągnąłem flashtool, androida 2.3.4, zaktualizowałem flashtoola poprzez folder drivers i postępowałem zgodnie z instrukcją na forum czyli : włączyłam flashtool -> flash -> flashmode -> wybrałem androida z listy i kliknąłem ok -> następnie trzymając cały czas przycisk ściszania podłączyłem telefon to komputera (oczywiście tel był wyłączony) -> i po tym zabiegu wyskoczył mi czerwony błąd :

28/056/2013 14:56:07 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_STATIC="IMAGE_ADDRESS_RANGE";ERR_DYNAMIC="SIN-block eraseblock mismatch";?
28/056/2013 14:56:07 - ERROR - Error flashing. Aborted
28/056/2013 14:56:07 - INFO - Device connected in flash mode
28/056/2013 14:56:08 - INFO - Device disconnected
28/056/2013 14:56:10 - INFO - Device connected in flash mode
28/056/2013 14:56:16 - INFO - Device disconnected

Od tego czasu gdy próbuję włączyć telefon zielona dioda zapala się dosłownie na ułamek sekundy, po jakimś czasie pokazuje się startowy napisa SONY i wyskakuje obrazek telefonikiem z pomarańczowym wykrzyknikiem w białym trójkącie.
Proszę pomóżcie mi rozwiązać ten problem ! Jestem zielony w tych sprawach więc proszę o łopatologiczne tłumaczenie lub nawet o kontakt gg gdyby ktoś wiedział jak to naprawić. Dodam, że chciałbym od razu wgrać androida 2.3.4 którego miałem na początku.


dante: Poprawiłem czcionkę, bo wcześniejsza kuła w oczy ;)
Edited by dante, 28 February 2013 - 15:47.
Quote

Wieczek's Photo Wieczek 28 Feb 2013

Nic z nim dalej nie robiłem, ponieważ nie mam o tym pojęcia. Jeżeli mi wytłumaczysz jak to zrobić w SEUSIE to spróbuję.
Quote

Jurij's Photo Jurij 28 Feb 2013

Albo ściągnij sobie z sieci firmware z rozszerzeniem .sin_file_set i próbuj s1toolem: http://sony.yt/topic...sm7227-msm8255/ :)
Quote

Wieczek's Photo Wieczek 28 Feb 2013

Dante jesteś boski stary ... Telefon się ładnie zaktualizował i według mnie działa okej więc należy Ci się ogromne podziękowanie. Tylko pytanie skąd brał się ten błąd i jak mam zainstalować androida 2.3.4 bez takich przygód ?
Quote

Wieczek's Photo Wieczek 28 Feb 2013

Wszystko robię na systemie Windows 7 a flashtool to : x10 flashing tool , version 0.9.10.1 built , os version 6.1
A co do androida to nie mam pojęcia czy ściągnąłem dobry. Chciałem 2.3.4 czysty ale co wyszło to nie mam pojęcia.
Quote

Jurij's Photo Jurij 01 Mar 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked