←  Others | Pozostali

Sony.yt - International Sony Forum

»

Tańsze pakiety internetowe w Virgin mobile

not found's Photo not found 27 Feb 2013

Wczoraj Virgin mobile wprowadził tańsze pakiety internetowe. Od teraz najtańszy pakiet 25 MB kosztuje 2 PLN, największy 1 GB - 19 PLN. Pakiety aktywowane są na okres 30 dni. Żeby sprawdzić ile pakietu nam jeszcze zostało, wystarczy użyć kodu *108#.

Osobiście najbardziej ucieszył mnie pakiet 25 MB za 2 złote, bo jeszcze jak byłem w T-mobile kupowałem najmniejszy możliwy tam pakiet czyli 100 MB i zawsze na tym traciłem, bo nie wykorzystywałem całego przez ten miesiąc :)

A jak wam się podobają nowe pakiety?

Szczegóły na stronie Virgin mobile:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

faflak's Photo faflak 27 Feb 2013

hmm cena ciekawa ale mam lepsza alternatywe do mobilnego netu ...kupuje na alledrogo startowke orange z limitem 6gb wazna rok za ok 26-30pln w zaleznosci od miesiaca i starcza na spoooro :) tylko ze korzystam z modemu napewno taki pakiecik z dwa zeta nie jednemu sie przyda :)
Quote

not found's Photo not found 27 Feb 2013

No wiadomo, że te pakiety to do internetu na komie. Na kompie to by raz dwa zeszło ;) Ale pakiet 25 MB świetny, zaraz sobie załaduje :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Feb 2013

Dla mnie to dosyć kiepska oferta, gdybym potrzebował aktywować sobie pakiet internetowy, to Orange oferuje mi 100MB za 2 zł. Czyli 4x więcej za tę samą cenę. Jedyny plus jest taki, że są one ważne przez 30 dni, ale i tutaj przegrywają z Orange, bo gdybym potrzebował dużej ilości danych np. na miesięczny wyjazd, to wybrałbym starter Orange 1GB za 20 zł, a nie 1GB pakiet w Virgin za 19. Dlaczego? Bo w Orange oprócz 1 GB otrzymuję także 20 zł, które po zmianie taryfy mogę wykorzystać na kolejny 1GB transferu danych lub zwyczajnie wydać na rozmowy lub smsy :slonko:
Quote