←  Others | Pozostali

Sony.yt - International Sony Forum

»

Szalony weekend: Starter za 0 zł

not found's Photo not found 23 Feb 2013

Od dzisiaj, czyli od 23 lutego 2013, Virgin Mobile wprowadza ofertę starter za darmo. Aby zdobyć starter wystarczy kliknąć "Zamów" na stronie virginmobile.pl i potwierdzić poprzez link wysłany na adres mailowy :) Starter zawiera 8 zł w celu przetestowania usług Virgin Mobile. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji: Attached File  regulamin_vmp__szalony_weekend.pdf   140.75K   7 downloads
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Feb 2013

Opcja niby fajna, ale potem trzeba się bawić w odsyłanie ankiety... Mi tam dobrze z Orange :) Szkoda, że nikt przed publikacją tego regulaminu go nie przeczytał, bo aż wstyd tyle błędów publikować... Raptem trzy strony tekstu... Mam nadzieję, że jakość usług Virgin Mobile przewyższa ich umiejętności literackie ;)
Quote

not found's Photo not found 24 Feb 2013

No też zauważyłem sporo literówek w tym regulaminie :D Co do ankiety to zazwyczaj tak jest, że jak za coś jest za darmo to trzeba się wysilić inaczej np. odsyłając ankietę...
Quote

Jurij's Photo Jurij 24 Feb 2013

Orange nabijał sobie statystyki rozdając karty sim za darmo i nie trzeba było nic robić, żeby zdobyć numer, no tylko że było 0 PLN na koncie i trzeba było doładować żeby korzystać :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 24 Feb 2013

Hmmm, na stronie Heyah można też było (nie wiem jak jest teraz) zamówić darmowy starter, ze złotówką na koncie :D ale akcja nie ma wzięcia bo obecnie heyah sie stacza...
Quote

marmal215's Photo marmal215 25 Feb 2013

Z Heyah sam sobie zamówiłem 3 startery, zawsze to jest karta rezerwowa, żeby uruchomic telefon bez wyciągania swojej, właściwej :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 25 Feb 2013

Dawniej na fejsie freeM taka akcje mialo darmowe karty i złotówka na koncie. Orange do jakiejś babskiej gazety tez dawało a heyah niedawno w młodzieżowym piśmie :P
Quote