←  IT Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z dźwiękiem po "a...

Locked

slivka91's Photo slivka91 13 Feb 2013

Witam. Wczoraj zabralem sie za aktualizacje (w zasadzie to format mial byc ale poki nie zrzuce plikow to aktualizacja) xpka packa 3 na wina 7 professional. Wszystko ładnie pięknie poszlo ale z dzwiekiem jest problem. A dokładniej szumy niczym z kaseciaka. Raz głośniej raz ciszej ale nie gra jak przed "aktualizacja". Próbowałem ze sterownikami ale za stare są i nie da rady przepuscic ich w tym systemie (komp znajomego dzis bede dzialac dalej)

I jeszcze jedno pytanie: Jeśli bedzie dalej licho to wgram starozytnego packa 1 xp i zmienie packa z poziomu regedit na 3.
Czy aktualizacje pójda pod trojkę i czy w ogole przejda czy jedynke bedzie aktualizowac??
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 13 Feb 2013

Witam. Wczoraj zabralem sie za aktualizacje (w zasadzie to format mial byc ale poki nie zrzuce plikow to aktualizacja) xpka packa 3 na wina 7 professional. Wszystko ładnie pięknie poszlo ale z dzwiekiem jest problem. A dokładniej szumy niczym z kaseciaka. Raz głośniej raz ciszej ale nie gra jak przed "aktualizacja". Próbowałem ze sterownikami ale za stare są i nie da rady przepuscic ich w tym systemie (komp znajomego dzis bede dzialac dalej)


Jaka karta dźwiękowa?

I jeszcze jedno pytanie: Jeśli bedzie dalej licho to wgram starozytnego packa 1 xp i zmienie packa z poziomu regedit na 3.
Czy aktualizacje pójda pod trojkę i czy w ogole przejda czy jedynke bedzie aktualizowac??


WUT? :blink: nie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 13 Feb 2013

Najpierw się podaje specyfikację pełną komputera, potem opisuje problem a dopiero potem oczekuje pomocy :) Jeśli to bardzo stary komputer to ja bym zaczął od rozebrania go i odkurzenia wszystkich podzespołów. Szczególnie kartę dźwiękową lub płytę główną w miejscu złącz wejścia / wyjścia audio. Potem bym zrobił format c, zainstalował XP SP3 lub Win7 (co kto lubi i posiada) a potem martwił się dalej, gdyby były jakieś problemy.
Quote

slivka91's Photo slivka91 13 Feb 2013

Po ramach nie powiesz ze dzwiek pada xD Dzialam na szybko. Czyszczony był regularnie. Sześciolatek. Ogólnie usterka zniwelowana. W niektórych przypadkach taka aktualizacja z xp na 7 tak ma (tyczy sie starszego sprzetu).
Po wgraniu siódemki nie działało wejscie z przodu. Więc poszedł w ruch format i pack 3 xp zaaplikowany. Działa jak ta lala.

Co do mojej opcji z "reczna" zmiana wersji xp - działa. aktualizacje przechodza, GTA IV śmiga (najpierw z aktualizacje sie zaopatrzylem bo na "dzien dobry" instalacja GTA czy nawet Chrome nie udałaby się)

Temat do zamknięcia. Dzieki :)
Quote
Locked