←  Batteries and chargers | Baterie i ładowarki

Sony.yt - International Sony Forum

»

Kupno nowej baterii BST-33

Pelcu's Photo Pelcu 08 Feb 2013

Moja bateria w C901 nie działa już tak jakbym tego chciał. Muszę ładować telefon co około 2,5 dnia, rozmawiam dziennie średnio 10-20 minut, że o słuchaniu odświętnie muzyki nie wspomnę. To chyba nie jest normalne dla oryginalnej baterii.

Proszę o radę jaką baterię kupić. Zależy mi na tym, aby jak najdłużej trzymała i nie gotowała się za mocno. Na Allegro jest tego do wyboru do koloru:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Trzymać się oryginału (myślę, że trudne może być znalezienie taki 100%) czy jest jakaś marka robiąca lepsze i pojemniejsze zamienniki?

not found: Przenoszę do działu akcesoria.
Edited by not found, 08 February 2013 - 23:05.
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Feb 2013

2,5 dnia to całkiem niezły wynik, o co Ci chodzi? Jeśli Ci mało, to kup sobie oryginalną bst-40 - jest ciut grubsza ale też ciut pojemniejsza. Nie baw się w zamienniki, strata czasu, pieniędzy i ryzyko uszkodzenia telefonu.
Quote

slivka91's Photo slivka91 09 Feb 2013

Bardzo dobry wynik. Jak by Ci dnia nie trzymała przy malym uzywaniu to wtedy mialbys powody do zmartwien. Jeszcze dlugo Ci pociągnie ta bateria :)
Quote

phillix's Photo phillix 09 Feb 2013

Mi W995 trzymał czasem jeden dzień, więc nie przejmuj się ;)
Quote

Dabronik's Photo Dabronik 12 Feb 2013

Czy ja wiem osobiście miałem i W995 i C901 i baterie mi trzymały około 4-5 dni przy rozmowach 10 minutowych i codziennych słuchaniach muzyki ok 1 godz
Quote

MasterPodi's Photo MasterPodi 05 Mar 2013

Witam,
a jaki autor tematu ma zasięg sieci? GSM/3G czy samo GSM? Ja u siebie w Elmie zauważyłem spadek po odpaleniu 3G.

Pozdrawiam,
MasterPodi
Quote