←  Batteries and chargers | Baterie i ładowarki

Sony.yt - International Sony Forum

»

Kupno nowej baterii BST-33

Pelcu - zdjęcie Pelcu 08 lut 2013

Moja bateria w C901 nie działa już tak jakbym tego chciał. Muszę ładować telefon co około 2,5 dnia, rozmawiam dziennie średnio 10-20 minut, że o słuchaniu odświętnie muzyki nie wspomnę. To chyba nie jest normalne dla oryginalnej baterii.

Proszę o radę jaką baterię kupić. Zależy mi na tym, aby jak najdłużej trzymała i nie gotowała się za mocno. Na Allegro jest tego do wyboru do koloru:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Trzymać się oryginału (myślę, że trudne może być znalezienie taki 100%) czy jest jakaś marka robiąca lepsze i pojemniejsze zamienniki?

not found: Przenoszę do działu akcesoria.
Użytkownik not found edytował ten post 08 luty 2013 - 23:05
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 08 lut 2013

2,5 dnia to całkiem niezły wynik, o co Ci chodzi? Jeśli Ci mało, to kup sobie oryginalną bst-40 - jest ciut grubsza ale też ciut pojemniejsza. Nie baw się w zamienniki, strata czasu, pieniędzy i ryzyko uszkodzenia telefonu.
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 09 lut 2013

Bardzo dobry wynik. Jak by Ci dnia nie trzymała przy malym uzywaniu to wtedy mialbys powody do zmartwien. Jeszcze dlugo Ci pociągnie ta bateria :)
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 09 lut 2013

Mi W995 trzymał czasem jeden dzień, więc nie przejmuj się ;)
Odpowiedz

Dabronik - zdjęcie Dabronik 12 lut 2013

Czy ja wiem osobiście miałem i W995 i C901 i baterie mi trzymały około 4-5 dni przy rozmowach 10 minutowych i codziennych słuchaniach muzyki ok 1 godz
Odpowiedz

MasterPodi - zdjęcie MasterPodi 05 mar 2013

Witam,
a jaki autor tematu ma zasięg sieci? GSM/3G czy samo GSM? Ja u siebie w Elmie zauważyłem spadek po odpaleniu 3G.

Pozdrawiam,
MasterPodi
Odpowiedz