←  mix walkman

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Jak wgrać PL menu?

Locked

Klucz's Photo Klucz 07 Feb 2013

Witam! :)
Mam problem z :se: :w: T13i. Kolega Przywiózł go z Niemiec, ale nie ma na nim polskiego języka :) i nwm jak wgrać, bo jak dla mnie to dziwne oprogramowanie, a grzebałem tylko w tradycyjnych symbianowskich i trochę się znam, ale z tymi "nowymi" nie miałem do czynienia jeszcze. Aktualnie posługuję się z angielskim ale jest nie wygodnie, bo nwm czasami co kliknąć. Proszę o w miarę możliwości, szybkie odpisanie.
Z góry dzięki i Pozdro.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 07 Feb 2013

tylko serwis, domowymi sposobami za darmo nic nie zrobisz bo mix walkman jest na "kupowatej" platformie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Feb 2013

Witaj,

Samemu nie wgrasz oprogramowania, ja moge Ci to zrobic za 20 PLN profesjonalnym boxem. Trzeba mieć naładowaną baterię i windowsa viste lub nowszy oraz internet 2mbps lub szybszy. Więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :)
Quote

Klucz's Photo Klucz 08 Feb 2013

Witaj,

Samemu nie wgrasz oprogramowania, ja moge Ci to zrobic za 20 PLN profesjonalnym boxem. Trzeba mieć naładowaną baterię i windowsa viste lub nowszy oraz internet 2mbps lub szybszy. Więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :)

Kurcze, tak się składa, że jeszcze :( siedzę na XPeku, bo sprzęt mi nie pozwala się przesiąść, no i net jedynka, dopiero coś koło wakacji bd mieć 10... Wiec nie pójdzie.
Quote

Jurij's Photo Jurij 08 Feb 2013

No to zainstaluj na innej partycji 7-ke lub pożycz od kogoś latopa / netbooka / pc z windowsem vista lub nowszym i szybszym netem :) Sama operacja flashowania trwa bardzo krótko, najwięcej trwa instalacja programów i podłączanie wszystkiego :)
Quote

Klucz's Photo Klucz 17 Feb 2013

Jurij, dzięki za pomoc. Problem rozwiązany więc zamykam.
Quote
Locked