←  Xperia T | TL

Sony.yt - International Sony Forum

»

Aktualizacja do JB dla Sony Xperia T stała...

Goomowiec's Photo Goomowiec 02 Feb 2013

Świat obiegła dziś informacja o tym, że producent rozpoczął aktualizację tego modelu do Androida 4.1.2 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie przyniesie ze sobą usprawnienia prędkości działania interfejsu, obsługę Google Now, a także ulepszoną przeglądarkę internetową i aplikację kalendarza.

Jako pierwsi aktualizację otrzymali Holendrzy, lecz zapewne wyłącznie kwestią czasu pozostaje wprowadzenie nowego oprogramowania na kolejne rynki. Oczywiście wszyscy korzystający z brandowanych odmian tego urządzenia będą musieli poczekać odrobinę dłużej, lecz dobrze wiedzieć, że Sony w końcu opublikowało długo wyczekiwaną aktualizację.

Posted Image

Źródło -

Please Login or Register to see this Hidden Content



Osobiścię czekam na działające SensMe dla JB przy przeportowanym walkmanie dla custom romów :D
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 02 Feb 2013

W końcu! Teraz czekać do marca dla aktualizacji do Xperia S i można się cieszyć życiem (telefonem) :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 02 Feb 2013

też się nie mogłem doczekać, może coś ruszy wtedy z cm 10.1 (choć w zasadzie brakuje mu tylko bluetootha i sprawnego aparatu) :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Feb 2013

W końcu! Teraz czekać do marca dla aktualizacji do Xperia S i można się cieszyć życiem (telefonem) :)


A teraz niby nie możesz pisać smsów, rozmawiać, robić zdjęć, słuchać muzyki, przeglądać netu czy grać w gry? No kto by pomyślał <_< Xperia S dostanie JB w okolicach kwietnia i będzie to już trzecia wersja systemu (poza Gingerbread'em i Ice Cream Sandwich) którą Sony wyda dla tego telefonu. Tak dobrze to chyba żaden telefon od czasów X10 nie miał, ale pewnie... zaraz znajdą się setki niezadowolonych.

Fajnie, że Sony w końcu zaktualizowało swojego flagowca. Mam nadzieję, że użytkownicy będą zadowoleni z tej aktualizacji :)

Jurij: Post użytkownika hunter3000 został usunięty - brak związku z tematem.
Quote

jack79's Photo jack79 03 Feb 2013

Dante a może zrobiłbyś kilka screenów, bo chciałbym zobaczyć jak się prezentuje ten JB od Sonego
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 03 Feb 2013

Dante a może zrobiłbyś kilka screenów, bo chciałbym zobaczyć jak się prezentuje ten JB od Sonego


masz w temacie ode mnie screeny z JB, to samo co by dante podał.

ClearPhase to coś co jakoś dobrze dobiera głośność muzyki do odtwarzanego utworu na głośniku, żeby lepiej grało.
Quote

jack79's Photo jack79 04 Feb 2013

Aha, ok no tak

masz w temacie ode mnie screeny z JB, to samo co by dante podał.

ClearPhase to coś co jakoś dobrze dobiera głośność muzyki do odtwarzanego utworu na głośniku, żeby lepiej grało.


A no faktycznie screeny są w dziale Xperi S w twoim temacie, czyli jakiś rewolucyjnych zmian nie ma, ale dobre i to
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 04 Feb 2013

Ja aktualnie wgrany mam Paranoid JB na S i faktycznie lepiej wszystko działa, a wolnej pamięci mam 301MB.
Na PTCRB cisza dla S/P...

ClearPhase - automatycznie ustaw jakość dźwięku w głośniku zewnętrznym, mam też coś takiego jak dynamiczny normalizator oraz wyraźne stereo w Walkman, tez to macie?
Quote

jack79's Photo jack79 04 Feb 2013

Ja aktualnie wgrany mam Paranoid JB na S i faktycznie lepiej wszystko działa, a wolnej pamięci mam 301MB.
Na PTCRB cisza dla S/P...

ClearPhase - automatycznie ustaw jakość dźwięku w głośniku zewnętrznym, mam też coś takiego jak dynamiczny normalizator oraz wyraźne stereo w Walkman, tez to macie?


Ja to miałem po wgraniu tego roma gdy testowałem moda na Wi-fi direct :

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

hunter3000's Photo hunter3000 04 Feb 2013

Minusy:
1. Nadal nie został naprawiony błąd z przychodzeniem podwójnych wiadomości.
2. Bateria znika w oczach.
Rano miałem 100% Wykonałem jeden telefon (10 minut), nawigacja (30 minut), gry ( 20 minut) i bateria ma 36% :blink: Jak dla mnie totalna klapa, zastanawiam się nad CM10, albo powrót na ICS.


Ad1. tego w Xperi S nie mam, jakies specyficzne czy cały czas ten błąd?
Ad2. aktualnie mam JB z ParanoidAndroid i bateria dość trzyma, na ICS od Sony spokojnie mogłem dzień bez ładowania mieć.

Btw jutro albo może i dzisiaj zrobię reckę ParanoidAndroid na Xperie S/T więc może się skusisz bo ma sporo fajnych i przydatnych opcji. Pozdro.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 05 Feb 2013

Co ciekawe, nie tylko ja się borykam z tym problemem. Niektórym przychodzą nawet po 3 te same smsy :blink:. Nie jest to zależne od sieci, dziwne...


Ale to pewnie tylko dla T bo na S nie ma nic takiego, wszystko normalnie chodzi, może rozwiąże to problem wgranie custom ROM tak jak u mnie w przypadku nie odświeżania zasobów multimedialnych

No to czekamy na reckę.


Tego jest sporo bo muszę całego Androida 4.1.2 prze recenzować i dopiero później mogę na forum wstawić.
Quote