←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

Xperia U od Orange, jak wgrać normalny soft

mazi292's Photo mazi292 31 Jan 2013

Hej, no i tu pojawił mi się problem bo zakupiłem fonika z orange i jest ten caly syf, chcę to usunąć i wgrać niebrandowany soft..

Wyczytałem że nie da się na chwilę obecną odblokować bootloadera jeśli ma się telefon z orange.
No chyba że da się wgrać normalny soft?

Gdy miałem Galaxy S to było szast prast i po bólu a tu problemik
Quote

phillix's Photo phillix 31 Jan 2013

Wgraj ten rom. Przez Flashtoola powinno pójść ;) Czysty, niebrandowany, chyba najnowszy. Nie musisz mieć roota i odblokowanego bootloadera.
Quote

mazi292's Photo mazi292 31 Jan 2013

NA forum android piszą inaczej, że się nie da na chwilę obecną, no ale nie wiem na jaką chwilę :D

Nie chciałbym spierdzielić telefonu w dniu zakupu :D
Quote

Jurij's Photo Jurij 31 Jan 2013

Witamy managera CentrumSE w naszych skromnych progach :) Za darmo możesz wgrać firmware flashtoolem: http://sony.yt/topic...stemem-android/ . Możesz też wgrać dowolną oryginalną wersję firmware od Sony w naszym serwisie online za 20 PLN. Trzeba mieć internet 2mbps lub szybszy, Windowsa Viste lub nowszy, naładowaną baterię i kabelek. Więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :) Co do bootloadera - nie ma takiej opcji jeśli w menu serwisowym masz bootloader unlock allowed - no.

Quote

phillix's Photo phillix 31 Jan 2013

Do custom kerneli potrzeba odblokować bootloader. Do wgrania oryginalnego oprogramowania nie.
Quote

mazi292's Photo mazi292 31 Jan 2013

No mam bootloader NO..

Nie chcę żadnych custom romów, normalny soft i heja...

Oj Jurij, jurij.... Managerem byłem dwa dni i forum umałno, BTW to już przeszłość i nie ma do czego wracać.......
Quote

phillix's Photo phillix 31 Jan 2013

No mam bootloader NO..

Nie chcę żadnych custom romów, normalny soft i heja...


więc wgrywaj ROM z tym poradnikiem http://sony.yt/topic...stemem-android/
a jak masz jakieś obawy, to pisz do Jurija ;)
Quote

DonElton's Photo DonElton 27 Apr 2013

Może ktoś się podzielić linkiem do ROM-u ? niestety nie należę do grup wymienionych przy downloadzie więc nie mogę pliczku pobrać, a nie chcę brać ich z googli bo chcę mieć pewność że będzie to czysty nie brandowany soft :)
Quote