←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

Xperia U od Orange, jak wgrać normalny soft

mazi292 - zdjęcie mazi292 31 sty 2013

Hej, no i tu pojawił mi się problem bo zakupiłem fonika z orange i jest ten caly syf, chcę to usunąć i wgrać niebrandowany soft..

Wyczytałem że nie da się na chwilę obecną odblokować bootloadera jeśli ma się telefon z orange.
No chyba że da się wgrać normalny soft?

Gdy miałem Galaxy S to było szast prast i po bólu a tu problemik
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 31 sty 2013

Wgraj ten rom. Przez Flashtoola powinno pójść ;) Czysty, niebrandowany, chyba najnowszy. Nie musisz mieć roota i odblokowanego bootloadera.
Odpowiedz

mazi292 - zdjęcie mazi292 31 sty 2013

NA forum android piszą inaczej, że się nie da na chwilę obecną, no ale nie wiem na jaką chwilę :D

Nie chciałbym spierdzielić telefonu w dniu zakupu :D
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 31 sty 2013

Witamy managera CentrumSE w naszych skromnych progach :) Za darmo możesz wgrać firmware flashtoolem: http://sony.yt/topic...stemem-android/ . Możesz też wgrać dowolną oryginalną wersję firmware od Sony w naszym serwisie online za 20 PLN. Trzeba mieć internet 2mbps lub szybszy, Windowsa Viste lub nowszy, naładowaną baterię i kabelek. Więcej informacji na gg: 1793684 lub czacie skype: gen.jurij :) Co do bootloadera - nie ma takiej opcji jeśli w menu serwisowym masz bootloader unlock allowed - no.

Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 31 sty 2013

Do custom kerneli potrzeba odblokować bootloader. Do wgrania oryginalnego oprogramowania nie.
Odpowiedz

mazi292 - zdjęcie mazi292 31 sty 2013

No mam bootloader NO..

Nie chcę żadnych custom romów, normalny soft i heja...

Oj Jurij, jurij.... Managerem byłem dwa dni i forum umałno, BTW to już przeszłość i nie ma do czego wracać.......
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 31 sty 2013

No mam bootloader NO..

Nie chcę żadnych custom romów, normalny soft i heja...


więc wgrywaj ROM z tym poradnikiem http://sony.yt/topic...stemem-android/
a jak masz jakieś obawy, to pisz do Jurija ;)
Odpowiedz

DonElton - zdjęcie DonElton 27 kwi 2013

Może ktoś się podzielić linkiem do ROM-u ? niestety nie należę do grup wymienionych przy downloadzie więc nie mogę pliczku pobrać, a nie chcę brać ich z googli bo chcę mieć pewność że będzie to czysty nie brandowany soft :)
Odpowiedz