←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie działa internet.

yari's Photo yari 27 Jan 2013

Cześć,

przez jakiś czas używałem sobie spokojnie internetu w Yari i wszystko było okej, po czym nagle nie wiem co się stało, że przestał działać.

Próbowałem ściągać na nowo ustawienia ze strony Orange itp., nawet byłem w salonie - nic nie pomaga, nie rozumiem dlaczego (przy próbie załadowania tych ustawień wywala mi błąd, że się nie udało ich wgrać).

Pomyślałem, że to coś w oprogramowaniu musiało się skopać i jeśli wgram całe oprogramowanie na nowo, to wtedy po uruchomieniu się od stany-jak-fabryczny sam będzie automagicznie pobierał wszelkie ustawienia przy próbie odpalenia internetu - niestety tutaj na stronce znalazłem oprogramowanie z rozszerzeniem .software, a do tego, jak się okazuje, potrzeba płatnego setools3 w przypadku Yari :(

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć zatem co mogę pokombinować, aby uruchomić ten internet, lub za darmo wgrać oprogramowanie na nowo?

Pozdrawiam.
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Jan 2013

Za darmo możesz wgrać oprogramowanie za pomocą Omniusa: http://www.sonyerics...pomoca-omniusa/ :) Konto sobie u nich założysz, pliki pobierzesz z ich supportu, wpiszesz dane do programu i po chwili telefon będzie jak nowy :)
Quote

faflak's Photo faflak 27 Jan 2013

mozna zrobic debranding to i wgrasz soft za free poszukaj jest na forum :) moze pomoze przywrócenie ustawien fabrycznych
Quote

not found's Photo not found 27 Jan 2013

Wgraj sobie A2 uploaderem czysty soft R7AA076 z naszego downloadu.
Quote