←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nie działa internet.

yari - zdjęcie yari 27 sty 2013

Cześć,

przez jakiś czas używałem sobie spokojnie internetu w Yari i wszystko było okej, po czym nagle nie wiem co się stało, że przestał działać.

Próbowałem ściągać na nowo ustawienia ze strony Orange itp., nawet byłem w salonie - nic nie pomaga, nie rozumiem dlaczego (przy próbie załadowania tych ustawień wywala mi błąd, że się nie udało ich wgrać).

Pomyślałem, że to coś w oprogramowaniu musiało się skopać i jeśli wgram całe oprogramowanie na nowo, to wtedy po uruchomieniu się od stany-jak-fabryczny sam będzie automagicznie pobierał wszelkie ustawienia przy próbie odpalenia internetu - niestety tutaj na stronce znalazłem oprogramowanie z rozszerzeniem .software, a do tego, jak się okazuje, potrzeba płatnego setools3 w przypadku Yari :(

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć zatem co mogę pokombinować, aby uruchomić ten internet, lub za darmo wgrać oprogramowanie na nowo?

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 27 sty 2013

Za darmo możesz wgrać oprogramowanie za pomocą Omniusa: http://www.sonyerics...pomoca-omniusa/ :) Konto sobie u nich założysz, pliki pobierzesz z ich supportu, wpiszesz dane do programu i po chwili telefon będzie jak nowy :)
Odpowiedz

faflak - zdjęcie faflak 27 sty 2013

mozna zrobic debranding to i wgrasz soft za free poszukaj jest na forum :) moze pomoze przywrócenie ustawien fabrycznych
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 27 sty 2013

Wgraj sobie A2 uploaderem czysty soft R7AA076 z naszego downloadu.
Odpowiedz