←  Xperia arc

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Odtwarzacz muzyki (po aktuali...

Locked

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

Mam pytanie.

Po ostatniej aktualizacji Androida w mojej Xperii Arc do ICS gdy odpalam odtwarzacz muzyki art covery wyświetlają się gorzej niż przed aktualizacją.
Widać pogorszenie jakości grafiki,wyraźne piksele.
Gdy zgram muzykę na komputer lub inny telefon (Xperia S) art covery wyświetlane są poprawnie.

Wie ktoś w czym problem?

ps. Dzięki Jurij za pomoc z aktualizacją,oprócz w/w drobnego problemu wszystko gra i buczy (jak dotąd;) )
Quote

phillix's Photo phillix 19 Jan 2013

W wbudowanym playerze tak masz czy w jakimś z marketu?
Wyczyszczenie danych powinno pomóc. Możesz od nowa wrzucić okładki.
Quote

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

Problem występuje w oryginalnym playerze.
Próbowałem również przenieść całą muzykę z telefonu do komputera,następnie uruchomiłem od nowa telefon i odpaliłem player bez plików muzycznych i jeszcze raz zgrałem muzykę na telefon.
Nadal to samo.
Quote

phillix's Photo phillix 19 Jan 2013

A wyczyściłeś dane aplikacji?
Quote

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

Jeszcze raz usunąłem muzykę z karty,wyczyściłem dane aplikacji odtwarzacza,zgrałem muzykę spowrotem i nadal to samo.

Co dziwne nie wszystkie covery mają pogorszoną grafikę,niektóre są w porządku...

Tak teraz zerkam,i wszystkie covery które wyświetlają się źle mają max 500x500 pixeli. Reszta która jest w wyższej rozdzielczości wyświetlana jest poprawnie.
Czy 500x500 to za mało dla takiego wyświetlacza? :blink:
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 19 Jan 2013

standardowo okładki mają 500x500, ale ten odtwarzacz który jest w arc jest nieco "stary" weź sobie może wgraj moda z Walkmana z Xperia S albo jakiegoś innego z google play i sprawdź tam czy okładki są w porządku
Quote

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

Wolałbym nie instalować innych playerów,ten oryginalny bardzo mi się podoba.

Jeszcze jedna ciekawostka - sprawdziłem dokładnie każdy utwór po kolei,i wyświetlają się źle tylko te które mają wymiar dokładnie 500x500.
Te które mają mniej np. 400x400 lub więcej np. 600x600 i więcej wyświetlają się super...

W Winampie wszystkie covery są w porządku,niezależnie od rozmiaru.

a jak tego moda Walkman wgrać?
Quote

phillix's Photo phillix 19 Jan 2013

Musisz posiadać roota i recovery ( ClockWorkMod )
Quote

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

No to w takim razie odpada...

Jakieś inne pomysły?
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 19 Jan 2013

no niestety najlepiej zainwestować w roota i cwm i wgrać sobie Walkmana z S to nie będzie problemów, popatrz za power amp albo google music w markecie
Quote

phillix's Photo phillix 19 Jan 2013

Ja polecam PlayerPRO z DSP Pack.
Quote

bartkw's Photo bartkw 19 Jan 2013

OK dzięki chłopaki :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 20 Jan 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked