←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

uszkodzony android ?

GniemenPL - zdjęcie GniemenPL 18 sty 2013

Mam taki problem po wyciągnięciu baterii by wyciągnąć kartę sim (by podłączyć ją do modemu) i po paru godzinach ponownie włożyć do telefony po odpaleniu nic nie działa widać ikonki ale nie mogę nigdzie wejść jak i w opcje tak i w zwykłe aplikacje sms czy nawet zadzwonić nic nie działa zawsze wyskakuje wiadomość

Przepraszamy
aplikacja "A,B,C,...." została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie

i jedyną opcją jaka działa jest albo wymuś zamknięcie albo zgłoś ...


dopowiem tylko iż normalnie mogę wejść w menu i przewijać karty ale nie mogę nic odpalić poza tym że godzinę widać a sama aplikacja zegarka zamieniła się w czerwoną ramkę z napisem "nie można załadować widźetu"


prosze o jakieś rady pomoc czy wsparcie jak to naprawić gdy klikam by telefon się wyłączył on się tylko resetuje ;/
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 18 sty 2013

Widocznie oprogramowanie siadło, jeżeli nic w nim nie grzebałes. Wgraj na nowo softa flashtoolem albo aktualizuj programem od sony i bedzie ok.
Odpowiedz

GniemenPL - zdjęcie GniemenPL 18 sty 2013

w jaki sposób mogę to zrobić ? można to jakoś na mikro SD wrzucić problem iest taki że nie łączy mi też fona z kompem ... ps tak nic z nim nie robiłem
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 18 sty 2013

Jak to Ci nie łaczy? Mozesz zrobić CHYBA aktualizacje przez OTA, ale nigdy nie robiłem i nie wypowiem sie na ten temat. Jezeli masz zrootowany telefon, to mozesz wgrac inny rom.

Ale zacznij od hardresetu, przywroc ustawienia fabryczne i moze samo to pomoze.
Odpowiedz

GniemenPL - zdjęcie GniemenPL 18 sty 2013

.w. proszę o takie wyjaśnienie jak dla dzieci bo nie mam zielonego pojęcia o czym pan pisze zależało by mi na linkach postaram się jakoś podłączyć fona do komputera
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 18 sty 2013

1. Jeden sposób za pomocą S1Tool: http://sony.yt/topic...sm7227-msm8255/

2. Drugi sposób za pomocą flashtool: http://sony.yt/topic...toolem-234-404/

3. Trzeci sposób - forumowy serwis online. Za 20 PLN telefon bedzie naprawiony profesjonalnym boxem :) Więcej informacji na gg: 1793684 oraz czacie skype: gen.jurij
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 19 sty 2013

Ale zacznij od resetu. W ustawieniach telefonu jest taka opcja.
Odpowiedz