←  Aino

Sony.yt - International Sony Forum

»

hard reset

dziad84's Photo dziad84 15 Jan 2013

Witam


Potrzebuje pomocy !!!

Gdyż chcę zrobić twardy reset mojemu nieszczęsnemu aino ale w tym problem ze nie wiem jak. Dużo czytałem na internecie o tym modelu i często napotykałem na ten sam problem co z moim telefonem. Otóż taki on jest, gdy telefon leży i nic na nim nie robię wyłącza się sam i później trudno go włączyć. Po walce z wyciąganiem i wkładaniem baterii włącza się poprawnie ale potem jest to samo, próbowałem różnych rzeczy jakich mi mówił kolega. Ale to nic nie pomogło mi i myślałem, żeby go wysłać do głównego serwisu sony ericssona. I nie wiem co mam robić, ale jak wiadomo serwis będzie droższy niż ten telefon ale z pewnością go zrobią.

not found: Poprawiłem pisownię, nie dajemy spacji przed kropkami, przecinkami itp.
Edited by not found, 15 January 2013 - 18:22.
Quote

SaimON's Photo SaimON 15 Jan 2013

Please Login or Register to see this Hidden Content

;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 15 Jan 2013

Pobierz Update Service i zrób aktualizację oprogramowania, a jeśli masz najnowsze to wgraj na nowo. Program dziecinnie prosty w obsłudze. Pozdrawiam
Quote

dziad84's Photo dziad84 17 Jan 2013

gdy podłączyłem mojego aino to wyskakuje komunikat , że nie może być zaktualizowany ponieważ ma zmodyfikowane oprogramowanie i próbowałem to robić przez update service sony ericsson
Quote

dziad84's Photo dziad84 18 Jan 2013

i teraz nie rozumiem dlaczego może mieć zmodyfikowane oprogramowanie
Quote

bartq92's Photo bartq92 18 Jan 2013

Może masz certyfikat brown, sprawdź a2uploaderem http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/ - punkt 3
Quote

dziad84's Photo dziad84 19 Jan 2013

jest komunikat chip unkown
Quote

faflak's Photo faflak 19 Jan 2013

kolego jesli nie ogarniasz a2uploadera itp...to pisz na gg/pw do Jurija/bartq92 zrobia Ci sofcik boxem zdalnie za niewielka oplata :) kiedys mozna to bylo zrobic za free votanem/omniusem ale jak jest teraz to sie nie orientuje wiem natomiast ze sues nie wspiera co niektorych platform
Quote

Jurij's Photo Jurij 19 Jan 2013

A2 uploader nie obsługuje platformy DB3350. Pozostaje wgranie softu Omniusem we własnym zakresie, a jeśli sobie nie poradzisz - zapraszam na gg: 1793684 za 20 PLN będziesz miał wgrane najnowsze dostepne firmware z językiem polskim za pomocą profesjonalnego boxa serwisowego :)
Quote