←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

Z Live with walkman na Xperie Mini Pro.

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 14 Jan 2013

Witam wszystkich użytkowników Mini Pro. Od wczoraj zaciekawił mnie ten telefon i chciał bym od was użytkowników tego telefonu dowiedzieć się czy warto przesiąść się na niego z Live with Walkman? :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2013

Podzespoły ma w zasadzie takie same, jedyne różnice to fizyczna klawiatura qwerty, 0,2" mniejszy ekran i 5MPx aparat. Jak lubisz pisać i robić zdjęcia to z pewnością warto dokonać takiej zamiany :)
Quote

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 14 Jan 2013

No ekran te 0,2" cala to prawie nic. Live ma też taki sam aparat więc różnicy nie ma między nimi tylko klawiatura QWERTY. Pisze dużo sms więc dlatego też zastanawiam się nad przesiadką. Wogóle spodobała mi się ta Xperia Mini Pro :)
Quote

phillix's Photo phillix 14 Jan 2013

LWW ma 5mpx, więc jaka to różnica?
Mini pro nie ma stereo i gra jak inne xperie 2011, czyli cicho w porównaniu do wt19 czy w995

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)

Jest jeszcze lepsza opcja - xperia pro. 3,7" + qwerty fizyczna. Dobry aparat, ciekawy design, grafa, procek ram itp raczej te same.

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2013

LWW ma 5mpx, więc jaka to różnica?


Fakt. Zawsze mi się wydawało, że ma 3,2 MPx. Nie wiem czemu... Może przez te 3,2" :D

@ wielkibogdan - a ile możesz dopłacić? To ma być nowy telefon czy używany? Xperia pro byłaby na pewno ciekawszą opcją, no ale to się wiąże z dopłatą...
Quote

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 14 Jan 2013

Tzn ja chce sprzedać mojego live i za tą cenę kupić Mini pro. No przynajmniej tak planowałem bo akurat cena by pasowała wtedy :D
Quote

phillix's Photo phillix 14 Jan 2013

Jak znajdziesz trochę wolnego szmalu, to upoluj Xperie Pro. Jak neo z fizyczną qwerty. Dodatkowo masz korzyści jakie niesie ze sobą większy ekran. Jedynym minusem będzie to, że bateria trochę szybciej będzie schodzić, ale nie zawsze, bo w htc wildfire s (3,2cale) bateria schodzi szybciej niż na mojej neo v (3,7cali) <br />
Edited by phillix, 14 January 2013 - 20:37.
Quote

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 14 Jan 2013

Xperia Pro? Ale to jest TXT Pro?
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2013

Nie. Txt pro czyli CK15i to produkt ODM, którego raczej nie warto kupować. Xperia pro MK16i jest pokazana tutaj w moim unboxingu: http://sony.yt/topic...hoto-and-video/ :)
Quote

phillix's Photo phillix 14 Jan 2013

Niee ;)
Xperia Pro. Android. Model z serii 2011 jak neo,
Arc, mini pro,

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 14 Jan 2013

No spoko jest ale drogi :)
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 14 Jan 2013

Dla mnie nonsens jest zamieniać LWW na Xperie Mini Pro, już lepiej dołożyć kasę i kupić Xperię Pro
Quote

Jurij's Photo Jurij 14 Jan 2013

Jeśli ta zamiana miałaby się odbyć bez dokładania kasy (używana LWW za używaną mini pro) to jak najbardziej warto. Xperia mini pro jest mniejsza, ładniejsza i ma sprzętową qwerty. Reszta taka sama więc dla samej wygody pisania się opłaca :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 15 Jan 2013

Mam mini pro na zamiane, moze sie dogadamy,

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

wielkibogdan's Photo wielkibogdan 15 Jan 2013

Mnie interesuje nówka sztuka :) na allegro drogie xperie mni pro nie są. A ja swojego lww mam 4 miesiące ciągle w etui jest więc stan jest prawie jak nowy (prawie no bo nowy już nie jest) .
Quote