←  Sony Mobile

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Far ledwo widoczny

Locked

timmi's Photo timmi 06 Jan 2013

Attached File  Bez tytułu.png   116.44K   13 downloads
Quote

Jurij's Photo Jurij 06 Jan 2013

Cóż. Ja na tego typu problemy, wynikające tylko i wyłącznie z przekonania ludzi że nowe jest lepsze, mam tylko dwa rozwiązania.

1. Format c + instalacja Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7

lub

2.

Please Login or Register to see this Hidden Content

:D

To drugie to oczywiście żart. Windows 8 nie nadaje się do normalnej pracy na co dzień. Może do celów rozrywkowych się nadaje - nie wiem. Do pracy na pewno nie, przynajmniej dla mnie. System, na którym programy z niewiadomych przyczyn nie działają lub nie da się zainstalować sterowników bo nie są podpisane albo z jakichkolwiek innych przyczyn - nie jest dla mnie. Na głównej lub drugiej partycji postaw sobie któryś z normalnych systemów i działaj.
Quote

sonyman's Photo sonyman 06 Jan 2013

Jaki format? To ze jest beznadziejny dla Ciebie i dla mnie to nie znaczy ze zaraz format. Wczoraj musialem na nim pracowac i po paru minutach chcialem lapka wywalic przez okno, ale niestety rozmawialem z kolesiem z serwisu i powiedzieli ze teraz nowe lapki beda mialy tylko win8... Moze ktos wymysli cos w stylu downgrade lub chociaz nakladke na system.

Do rzeczy:

Najpierw sprobuj alt+F9,

jak nie pomoze to kliknij PPM na obramowke fara(wiesz np. tam koło minimalizacji), nastepnie własciwosci, i mozesz sam pozmieniac.

Takie sa normalnie:
Czciona 7x12
Układ: szerokosc 80 wys 25 buforu i rozmiar okna ten sam
Quote

timmi's Photo timmi 06 Jan 2013

Teraz odpaliłem i jest ok.Wiersz poleceń też był mały a dzisiaj ok... Musze albo przyzwyczaić albo zbierać kasę na 7 bo jeszcze nie wiadomo co mnie czeka.
Quote

sonyman's Photo sonyman 06 Jan 2013

Wszystko dostosuja pod 8, z vista tez było ze na poczatku duzo rzeczy nie działało, ale jakos teraz juz mniej narzekaja
Quote

marmal215's Photo marmal215 06 Jan 2013

Win8 systemem jest dobrym, tylko trzeba po 1. się do niego przyzwyzaić, po 2. poczekać, aż niektóre aplikacje będą z nim prawidłowo współgrać. Tak jak napisał sonyman, z Vistą też były problemy na początku, potem już było lepiej. Win7 do czasu SP1 też nie był idealny. I tu jest tak samo.

Tak jak pisał sonyman, jak okno będzie za małe, albo nie widoczne ikony, to klikasz PPM na ramce okna i w ustawieniach zwiększ czcionkę.
Quote

timmi's Photo timmi 06 Jan 2013

Teraz jest ok.
Quote

Jurij's Photo Jurij 07 Jan 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked