←  C510

Sony.yt - International Sony Forum

»

Odzyskanie playlisty

liwos's Photo liwos 04 Jan 2013

Witam!
Czy jest możliwe odzyskanie playlisty z telefonu?(np. przez A2 )
Quote

SaimON's Photo SaimON 04 Jan 2013

A co wgrywałeś nowy firmware? Jak się orientuję to nie bardzo, po całkowitym flashowaniu i wgrywaniu nowego firmware znikają wszystkie poprzednie dane. Panowie, jeśli się mylę to zastrzelcie mnie i napiszcie "głupek" na moim grobie :P
Edited by SaimON, 04 January 2013 - 20:12.
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Jan 2013

No po flashowaniu wszystko zostaje skasowane i nie ma możliwości odzyskania niczego - kontaktów, plików etc. Chyba, że playlista była gdzieś zapisana lub jest kopia systemu plików, to można byłoby poszukać...
Quote

liwos's Photo liwos 04 Jan 2013

Nie nie ,poprostu telefon mam inny telefon ale bardzo zależy mi na tej pl...
Quote

SaimON's Photo SaimON 04 Jan 2013

Aha, skoro jest inny a niczego nie usuwałeś ze starego telefonu to playlista jest zapisana gdzieś na pamięci telefonu. Nie wiem teraz gdzie dokładnie ale wydaje mi się, że można ją wyciągnąć przez A2 czy coś. Ja już dokładnie nie pamiętam jak to było z moim ELMem na tej platformie bo korzystam z X1 teraz ale inni na pewno coś wiedzą, chyba :P
Quote

liwos's Photo liwos 04 Jan 2013

No właśnie gdzieś na telefonie jest zapisana tylko pytanie gdzie dokładnie ;p gdzieś widziałem cały schemat dla A2 na SE gdzie jakie pliki są umieszczone ale nie umiem tego znaleźć..
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Jan 2013

No to jak masz jeszcze ten telefon, to co za problem sobie zapisać playliste i wysłać przez bluetooth... Zobacz też do tpa\system\multimedia\mp - w pliku audioPlayqueue.pml powinna być :)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 04 Jan 2013

Playlisty masz w tpa/system/multimedia/mp/pl :)
Quote

liwos's Photo liwos 04 Jan 2013

Sprawdze jutro jak bede miał chwilke :) a przez BT chyba nie da sie wysłać?

bartolinio3: Post użytkownika SaimON usunięty - brak związku z tematem.
Edited by bartolinio3, 04 January 2013 - 20:42.
Quote

SaimON's Photo SaimON 04 Jan 2013

Playlistę da się wysłać przez Bluetooth. Tak sobie teraz patrzę na W595 mojej mamy i jest tam taka opcja ;)
Quote

liwos's Photo liwos 04 Jan 2013

W menadżerze plików jest mam folder Playlist jednak jest on pusty cały czas,spróbuje przez A2 :)
Quote

SaimON's Photo SaimON 04 Jan 2013

Ale możesz wejść przez Multimedia>>>Muzyka>>>Listy odtwarzania czy jakoś tak i tam ona będzie ;) Potem ja wyślij.
Quote

Jurij's Photo Jurij 04 Jan 2013

Może to nie była playlista zapisana jako taka tylko po prostu lista odtwarzanych utworów? Jeśli tak, to masz ją w pliku tpa\system\multimedia\mp - w pliku audioPlayqueue.pml ;) Ja nigdy nie tworzyłem odrębnych playlist, a znalazłem całą listę odtwarzania z mojego C905 właśnie w tym pliku ;)
Quote