←  W960

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Debranding W960, instalacja c...

Locked

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

Witam, posiadam ww telefon i chce wgrać czysty soft. Zainstałowałem Seus'a, Omnius'a, Gordongate i jak podepne telefon z przyciśniętym C w XS++ to mam powiadomienie znaleziono nowy sprzęt, w960 - nie udało sie poprawnie zaistalować. Mam system windows XP. Co robić?

@Edit:

Udalo sie sciagnalem sterowniki pod smartphone'a i poszlo ale to nie koniec problemow wedlug XS++ flashowanie zostalo zakonczone:

Spoiler

Ale cos za szybko to poszlo i nie widze jakiejs roznicy.. robilem wszystko tak jak jest opisane w temacie nizej - zaznaczyc flash all itp.

not found: WItaj na forum :) Dodałem spoiler i tag code.
Edited by not found, 01 January 2013 - 16:22.
Quote

not found's Photo not found 01 Jan 2013

Nie przeflashował się. Który soft próbowałeś wgrywać?
Quote

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

R9K009 sciagniety z downloadu i taki sam jest wgrany teraz w telefonie tylko ze z brandingiem vodafone i chciałem wgrać czysty soft z nadzieją ze troche przyspieszy oraz chcialem sie pozbyc brandingu
Edited by rembi, 01 January 2013 - 17:12.
Quote

not found's Photo not found 01 Jan 2013

Przez XSa raczej go nie wgrasz bo jest w formacie software... Możesz wgrać na pewno ten starszy co jest w downloadzie. Najnowszy wgrasz EMMĄ offline albo boxem... Szukam już długo ale tego R9K009 do XSa nie mogę znaleźć :P
Quote

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

Jakas konkretna wersja? Hmm jest moze jakis poradnik do tego programu? 1 raz bede mial z nim stycznosc
Edited by rembi, 01 January 2013 - 19:57.
Quote

not found's Photo not found 01 Jan 2013

EMMA III, tyle, żeby w ogóle wykryła Ci telefon musisz najpierw zmienić CDA XSem na GW2 :) Jak podłączysz to w zakładce flash masz właśnie "Write Smartphone CDA" i wybierasz tam GW2 i wgrywasz. Wcześniej zrób kopię GDFS.
Quote

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

a jak zrobic to EMME offline? jak wlaczam to chce zebym sie zalogowal
Quote

not found's Photo not found 01 Jan 2013

Wyłącz dostęp do internetu i wpisz passy:
Spoiler
Quote

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

ok dzieki bardzo za podpowiedzi ;) zaraz sprobuje i napisze czy cos z tego wyszlo

@edit

Pod model w960i nie ma GW2 :P
Edited by rembi, 01 January 2013 - 20:53.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 01 Jan 2013

Macie gdzieś linka do tej emmy 3?
Quote

rembi's Photo rembi 01 Jan 2013

EMMA
http://ma3.extranet.sonyericsson.com/

ech nie wiem nie ogarniam, sciagnalem z downloadu starsza wersje softu i w XS++ jest to samo niby sukces a nic sie nie zmienia...z ta EMMA probowalem wlaczyc to wywala error ze nie moze polaczyc sie z siecia i sie wylacza... to nie na moja glowe
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Jan 2013

Napisz do mnie na gg: 1793684. Ja mam dostęp tylko do softu tego co not found dodał, czyli archiwum .zip a w środku rozszerzenia .software. Ale coś wymyślimy ;)
Quote

not found's Photo not found 02 Jan 2013

Rembi, no bo ma się nie łączyć z siecią :) Mówiłem, że masz wyłączyć internet żeby przypadkowo Ci się EMMA nie połączyła. Dopiero potem wpisujesz dane. Ten link co podałeś zawiera najnowszą wersję EMMY - nie użyjesz bo nie masz hasła. Musisz użyć wersji offline, ściągnij

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

hunter3000's Photo hunter3000 02 Jan 2013

fajnie tylko że przy tym co podałeś nie ma partu 1 , 2 , 6 7 8 27 30 i jeszcze kilku ;)
Quote

not found's Photo not found 02 Jan 2013

Rzeczywiście kilku partów brakowało, dodałem dobrą wersję.
Quote

rembi's Photo rembi 02 Jan 2013

w programie XS++ nie ma GW2 dla modelu W960i..
Quote

not found's Photo not found 02 Jan 2013

A bo tam jest tylko GW1 :P Już wrzucam do downloadu: http://sony.yt/files...032-2gw2-r6g02/
Wgrywasz XSem.
Quote

abdul190's Photo abdul190 03 Jan 2013

Skoro ten soft co jest w downloadzie nie nadaje się pod XS++ to rozumiem teraz, dlaczego u mnie nie chciał sie wgrać :) Trzeba było wcześniej napisać :)
Autor tematu jakby chciał telefon przywrócić do stanu sklepowego to polecam tak jak ja zrobić tylko hard reset z poziomu telefonu. Jednak tym sposobem nie pozbędziesz się brandu, a widzę, że o to Ci chodzi...
Mój model mnie już zasadniczo nie obchodzi, bo używa go ktoś z drugiego końca Polski a mój portfel jest bogatszy o 230zł :)
Quote

rembi's Photo rembi 03 Jan 2013

Dziekuje Wam kochani wszystkim za pomoc! :D Udało się EMMA poradziła sobie za pierwszym podejściem mam czysty nie brandowany soft i o to mi chodziło ;) Co prawda nie mam teraz pl menu ale cos wykombinuje ;)

@Edit

przy okazji można zmienić nazwę tematu myśle że w przyszłości może komuś pomóc :D
Edited by rembi, 03 January 2013 - 21:40.
Quote

not found's Photo not found 03 Jan 2013

Polski język jest w dowloadzie :) Cieszę się, że się udało. Nazwę tematu zmieniam na właściwszą.

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked