←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Problem z aparatem, CyanogenM...

Locked

imyone's Photo imyone 29 Dec 2012

Witam :)

Wgrałem sobie CyanogenMod 10 i dziwie się czemu nie ma w menu ikonki Aparatu. Ktoś mi może pomóc? Chodzi mi o to żeby np. było tak ja w stocku tzn. filmy i zdjęcia w jednej aplikacji.
No i np. gdy się telefon odblokowuje jest skrót po to by bezpośrednio uruchomić aparat, po użyciu tego aparat się nie włącza. ja się nie znam, ale na chłopski rozum brakuje jakiejś aplikacji
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Dec 2012

Na modyfikowanych firmware tak bywa, że niektóre opcje telefonu nie działają. Ściągnij sobie z marketu aplikację lgcamera i sprawdź. Jak aparat nie będzie działał, wróć do firmware producenta.
Quote

imyone's Photo imyone 29 Dec 2012

Aplikacja robi zdjęcia (pełen zachwyt :P) Mam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym sobie w menu poukładać ikonki według własnej kolejności. Na stock-owym romie miałem tak, że włączałem tryb edycji i przesuwałem ikonki jak chciałem. Tutaj takie opcji nie widzę. Wiecie jak temu zaradzić ?
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 29 Dec 2012

wgrać inny launcher, bo trebuchet tego nie obsługuje
Quote

Jurij's Photo Jurij 29 Dec 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked