←  Others | Pozostali

Sony.yt - International Sony Forum

»

Internet z sieci gsm

Locked

timmi's Photo timmi 26 Dec 2012

Witam mój kolega ma problem z włączeniem internetu.Przez wifi nie ma problemu ale z pakietu tzw.mobilny.Nie może znaleźć włączenia tej opcji(ja też nie mogę na innych nie ma problemu).Całe to ustrostwo to Prestigio multiphone pap4300 duo.Wykupiony pakiet jakby co
Edited by timmi, 26 December 2012 - 19:13.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Dec 2012

Nie ma w opcjach czegoś takiego jak transfer danych? Trudniej chyba znaleźć ustawienia dla tego urządzenia, więc pewnie trzeba by go ręcznie skonfigurować...

Tutaj masz instrukcję obsługi do niego:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)
Quote

jack79's Photo jack79 26 Dec 2012

O ile dobrze pamiętam to w ustawieniach, pod Wi-fi i BT było coś takiego jak "więcej" i tam można było włączyć normalnie transfer danych przez sieć komórkową. A jeśli nie masz ustawionego profilu internetowego to nie pokaże ci się ikonka że korzystasz np. z sieci 3G, EDGE itp.
Quote

timmi's Photo timmi 26 Dec 2012

Ten telefon to nawet w pełni po pl nie jest.Powiem,żeby sprawdził.

Podobno nie znalazł.A tak na boku radziłem mu wziąść arc s albo coś innego,chciałem nawet temat na forum założyć,żeby mu pomóc a on ja sam a teraz ma co ma jak na telefon za 800zł to parametry kiepskie.

Macie pomysł co zrobić ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Dec 2012

W ustawieniach sieci komórkowej musi włączyć transfer danych no i musi mieć skonfigurowany telefon ustawieniami od operatora. W SE to się ustawia w ustawieniach => sieci zwykłe i bezprzewodowe => sieci komórkowe => włącz przesył danych. Może jakimś widgetem uda mu się to zrobić? Ale w menu powinno to być. Druga opcja - sprzedać prestigio i kupić Xperię z 2011 roku ;)
Quote

timmi's Photo timmi 26 Dec 2012

Szukałem u niego i nie ma. gprs coś tam po angielsku dalej było zaznaczyłem i też nie pomogło.Kto kupi ten syf ?
Edited by timmi, 26 December 2012 - 23:40.
Quote

Jurij's Photo Jurij 26 Dec 2012

Wystaw ogłoszenia i się przekonaj. W życiu nie widziałem czegoś takiego na oczy, więc trudno będzie pomóc, jedynie grzebiąc po menu można by do tego dojść. Myślę, że znajdzie się co najmniej jeszcze jeden amator takich wynalazków, nie tylko Twój kolega ;)
Quote

timmi's Photo timmi 27 Dec 2012

Musiałbym to ?? mieć i bym rozgryzł a tak to ani be ani me

Ma on w playu a na liście nie ma jego tel to jaki ma wybrać ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 27 Dec 2012

Jakikolwiek, a jak nie zadziała to ręczna konfiguracja w oparciu o dostępne informacje na stronie play.
Quote

timmi's Photo timmi 22 May 2013

W telefonie roztrzaskał się digitizer a potem już tylko gorzej.Teraz kupił za 950zł xperie play :/(cóż za interes życia jak po tyle chodziła z rok czy więcej temu). Temat można zamknąć/usunąć.

not found: Zamykam ;)
Edited by not found, 22 May 2013 - 12:32.
Quote
Locked