←  Xperia PLAY

Sony.yt - International Sony Forum

»

Nowe firmware wkrótce także dla Xperii PLA...

Jurij - zdjęcie Jurij 15 gru 2012

Sony zaskakuje coraz bardziej, bo pojawiła się duża szansa, że dla Xperii PLAY także wyjdzie nowa wersja firmware. W PTCRB pojawiła się nowa wersja firmware dla Xperii PLAY. I to nie jedna, a aż trzy!

Posted Image


Wersja 4.0.2.A.0.79 to najprawdopodobniej aktualizacja Androida 2.3.4 Gingerbread. Bardziej zastanawia firmware 4.1.H.0.21 oraz 4.1.H.0.23. Czyżby to była opcjonalna aktualizacja dla Xperii Play do androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich? Numeracja na to wskazuje. Warto dodać, że takie oznaczenie nigdy wcześniej nie pojawiło się wśród firmware dla modeli z 2011 roku. Miejmy nadzieję, że te przypuszczenia się sprawdzą i Sony udostępni użytkownikom Xperii Play możliwości posmakowania kanapki lodowej w postaci Androida 4.0.4.

Źródło: Xperia Blog
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 15 gru 2012

czyżby poprawili działanie gier na ics i stąd te updaty?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 15 gru 2012

czyżby poprawili działanie gier na ics i stąd te updaty?


Dobrze myślisz ;)
Mam modyfikowany ROM ICS i gry jak FIFA 12 i Dead Trigger działają lepiej niż na GB. Wcześniej, na stockowym ics działały tragicznie.
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 15 gru 2012

Chyba mieli już dość narzekań użytkowników na oficjalnym forum Sonego i wreszcie się wzięli za poprawę swoich błędów

PS: phillix masz na myśl ten ROM który masz aktualnie zainstalowany ? Bo jeśli tak to powiedz mi czy nie został aż tak bardzo odchudzony i jak wygląda sytuacja z działaniem aparatu/kamery
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 15 gru 2012

Nie no szok, koniec świata nadchodzi, SONY aktualizuje nawet Xperie Play, chociaż ta numeracja trochę dziwna.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 15 gru 2012

phillix masz na myśl ten ROM który masz aktualnie zainstalowany ? Bo jeśli tak to powiedz mi czy nie został aż tak bardzo odchudzony i jak wygląda sytuacja z działaniem aparatu/kamery


tak, chodzi o Xperia Ultimate HD.
Instalowany przez Aroma, więc możesz wybrać jaki chcesz launcher, jakie motywy, czy chcesz facebooka miec czy nie i duzo innych ;)
aparat i kamera działają bardzo dobrze. mam wgranego moda dla aparatu ;) świetna rzecz, duża różnica przy robieniu zdjęć.
Odpowiedz

jack79 - zdjęcie jack79 15 gru 2012

tak, chodzi o Xperia Ultimate HD.
Instalowany przez Aroma, więc możesz wybrać jaki chcesz launcher, jakie motywy, czy chcesz facebooka miec czy nie i duzo innych ;)
aparat i kamera działają bardzo dobrze. mam wgranego moda dla aparatu ;) świetna rzecz, duża różnica przy robieniu zdjęć.


A kamera dalej laguje przy nagrywaniu w HD ? Bo jak nie to chyba dam jeszcze jedną szansę ICS i może go wgram bo nawet i sam Aroma zachęca do wgrania


dante: Panowie nie zbaczajmy z tematu. Chcecie pogadać o romie Xperia Ultimate HD, załóżcie osobny temat, a nie zaśmiecajcie ten.
Użytkownik dante edytował ten post 15 grudzień 2012 - 22:49
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 03 lut 2013

Mam nadzieję o ile wyjdzie to żeby gry działały, bo był wstyd żeby na "psp" nie działały. Zauważyłem, że sony pod swoje rasowe telefony czyli te bez ericssona to potrafi zrobić dobrze system np.tipo. Przynajmniej mi się tak wydaje.

not found: Literówki.
Użytkownik not found edytował ten post 04 luty 2013 - 09:52
Odpowiedz