←  K770

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Jak spolszczyc menu CID53

Zablokowany

karl44 - zdjęcie karl44 06 gru 2012

Witam
dostalem dzisiaj K770 z softem ery. Wgralem nowego softa przez fara ale nie moge za cholere go spolszczyc. soft ktorego wgralem to R8BE001, wgralem customa z tego forum i paczke PL rowniez stad ale nadal jest angielski jezyk. caly dzien sie z tym mecze wiec moze jest jakis inny soft PL pod cid 53, wgralem teraz soft R8BA024 ale jego rowniez nie moge spolszczyc.
Dodam ze z SE jestem zapanbrat, spolszczalem i wgrywalem softy juz ze 100 razy do roznych modeli. ale tego mam pierwszy raz i kompletnie juz nie mam pomyslow co robic. zabieram sie za aktualizacje oprogramowania przez PC companion i moze to cos pomoze.
prosze o wszelkie propozycje
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 06 gru 2012

Patrzyles w ustawieniach i jezyk (settings ->language)?? ewentualnie poszukaj na necie plik jezykowy pod twoj soft.
Użytkownik slivka91 edytował ten post 06 grudzień 2012 - 19:37
Odpowiedz

karl44 - zdjęcie karl44 06 gru 2012

napisalem ze nie jestem amatorem i wiem jak w ustawieniach jezyk zmienic.
ale sporbuje wgac softa r8bc004 podobno jet plik fs cent europe
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 gru 2012

Wgraj farem main generic + fs central_europe + cda central_europe i będziesz miał polski ;)
Odpowiedz

karl44 - zdjęcie karl44 06 gru 2012

JURIJ tak tez zrobilem tylko ze jest jedyny soft pod cid53 ktory ma cent europe czyli R8BC004, wgralem go custom tez, potem patchowanie przez main R8BE001 , executor no i w koncu wgranie wlasciwego maina i qucik access no i sciagniecie simlocka. troche meczarni bylo, szkoda ze tak malo plikow softu jest pod ten telefon, nie wspominajac juz o executorze. Dzieki za pomoc, jednak temat niepotrzebnie zakladalem wystarczylo dac sobie spokoj na 15 minut i pomyslec logicznie:D. Pozdro
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 gru 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany