←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z przyciskaniem C

Teof199 - zdjęcie Teof199 06 gru 2012

Witam, wiem wiem jest milion takich problemów, szukałem robie co mogę już prawie 2godziny próbuje zaktualizować softa w Elmie. Robię to według poradnika :

http://www.sonyerics...oprogramowania/

Zainstalowałem sterowniki Gordon's mam Omniusa, Seusa robie po kolei i za cholere nie łapie program jak trzymam C, niezależnie jak bym długo trzymaj, nawet na zegarek patrzyłem 9 minut i nic. W końcu włącza się pamięć masowa i tyle;/

Proszę o jakieś rady.

Pozdrawiam Marcin

bartolinio3: Witam na forum. Poprawiłem literówkę w nazwie tematu.

Dziękuje uprzejmie :)

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?
Użytkownik Teof199 edytował ten post 06 grudzień 2012 - 18:46
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 gru 2012

A jak podłączasz telefon z "c" to masz w menadżerze urządzeń USB flash device? Spróbuj zamiast "c" trzymać "2i5".
Odpowiedz

Teof199 - zdjęcie Teof199 06 gru 2012

Nie ma tutaj żadnego USB flash device. Po prostu trzmać cyfrę 2 i 5 w jednym czasie ?
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 06 gru 2012

Tak. Spróbuj zmienić port USB
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 gru 2012

A no i najważniejsze - przed podłączeniem telefonu wyłącz Pc Companiona i wszystkie programy od Sony, bo one uniemożliwiają serwisowanie telefonu.
Odpowiedz

Teof199 - zdjęcie Teof199 06 gru 2012

Zmiana portu nie dała sukcesu.
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 06 gru 2012

Wciskasz "c" albo 2 i 5 na telefonie czy na komputerze? Pytam bo widziałem już różne dziwne rzeczy ;)
Odpowiedz

Teof199 - zdjęcie Teof199 06 gru 2012

Jasne ze na telefonie. Mniejsza o to, mam gorszy problem mam normalnie wsadzona karte micro sd i komputer nie chce mi znalezc telefonu zeby mogl sobie muzyke wrzucic czy ckoliwke do SE jest jakis potrzebny program ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 06 gru 2012

Jeden problem - jeden temat.

Chcesz powiedzieć, że masz zainstalowane te sterowniki: Załączony plik  ggsetup-3.0.0.1.exe   3,58 MB   2799 Ilość pobrań , wyłączone wszystkie programy od Sony, podłączasz wyłączony telefon trzymając "c" lub "2i5" i w menadżerze urządzeń nie wyświetla się urządzenie flash? Pokaż screena, bo nie chce mi się wierzyć.

Odpowiedz

sirdan - zdjęcie sirdan 07 gru 2012

Niestety w poradniku jest skrót myślowy - w punkcie ósmym.

Najpierw w Omniusie klikamy flash>>OK, potem program prosi nas o wyłączenie telefonu, wciśnięcie C a potem podłączenie pod USB. Wtedy musi zadziałać jeśli mamy zainstalowane stery GG podane przez Jurija. Poza tym wyciągnij kartę mSD

not found: Kolor czerwony jest zastrzeżony dla redakcji, zmieniłem na niebieski. Poprawiłem również literówki.
Użytkownik not found edytował ten post 07 grudzień 2012 - 21:09
Odpowiedz

neron - zdjęcie neron 07 gru 2012

Może wcześniej byś założył konto na Omniusie i na początek przestudiował swój dział! tam jest kupę przydatnych informacji!!!
Odpowiedz