←  W960

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] W960i i MyPhoneExplorer - błą...

Locked

abdul190's Photo abdul190 05 Dec 2012

Witajcie.

Chciałem dzisiaj podłączyć mojego w960i do pc przez kabel i MPE, żeby zaktualizować bibliotekę muzyki w telefonie :)
Niestety dostaję taki komunikat jak w załączniku.

Attached File  Przechwytywanie.JPG   59.38K   2 downloads


Czy jak pobiorę aktualny pakiet suite od Sony to funkcja łączoności z MPE będzie działała prawidłowo?

Pozdrawiam.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Dec 2012

Pobierz, zainstaluj, przekonaj się ;)
Quote

not found's Photo not found 05 Dec 2012

Pobierz Sony Ericsson PC Suite for Smartphones, tam będziesz miał wszystko co potrzebne (także mRouter). A tak w ogóle, żeby aktualizować bibliotekę muzyki w telefonie wystarczy wejść w :w: i tam Aktualizuj muzykę a jak chcesz odświeżyć całą bibliotekę to wybierasz w ustawieniach Zakończ. aktualizację muzyki ;)
Quote

abdul190's Photo abdul190 06 Dec 2012

Znalazłem ten program na stronie Sony - teraz działa ;)
Co do aktualizacji muzyki to chodziło mi o to, żeby przekopiować pliki z kompa na telefon, bo na karcie pamięci miałem "małe braki" względem dysku na komputerze :P

BTW - co to jest ten mRouter? Widzę tylko tyle, że jak łączę telefon przez MPE to pokazuje się taka informacja (łączenie przez mRouter)
Edited by abdul190, 06 December 2012 - 16:53.
Quote

not found's Photo not found 06 Dec 2012

MRouter to program do łączenia się z telefonami z Symbianem bez niego nie połączysz się z MPE. Można powiedzieć, że taki pośrednik pomiędzy wszystkim :P

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked