←  Nokia

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Nokia 3310 - uszkodzony włącznik

Locked

timmi's Photo timmi 02 Dec 2012

Mam problem z 3310,nie miała włącznika więc zlutowałem to miejsce.Jak na duszę np.c czy 5 reaguje jakbym naduszał włącznik,którego nie mam.Jak to naprawić o ile się da ?

Jurij: Poprawiłem tytuł.
Quote

Jurij's Photo Jurij 02 Dec 2012

To zależy jak bardzo uszkodziłeś płytę główną tym "zlutowaniem". Zanieś do serwisu, serwisant to obejrzy i wystawi Ci rachunek. Za kilka złotych powinni Ci to naprawić o ile się da.
Quote

faflak's Photo faflak 02 Dec 2012

hmm ciekawe ... zrobiles zworke na stale ? odpalasz fona n a krotko :) a nie na stale ;)
Edited by faflak, 02 December 2012 - 18:17.
Quote

timmi's Photo timmi 02 Dec 2012

W 3310 inwsestować to mija się z celem.Usunąłem cyny tam gdzie nie powinno być i nadal to samo dusze * a tel się wyłącza :).Da się coś z tym zrobić czy do śmieci płytę ?.Może przypadkiem zrobiłem zworkę nw.Co robić ?
Quote

faflak's Photo faflak 02 Dec 2012

to zalezy co tak naprawde sie zwarlo... zlutowalo nikt Ci zdalnie nie wywrozy co siedzi na plycie
Quote

timmi's Photo timmi 02 Dec 2012

dam se spokój z nią.na podstawke pójdzie,mam 2 sprawną i tak bym jej nie używał.
Quote

timmi's Photo timmi 03 Dec 2012

Topic close.
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Dec 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked