←  Xperia U

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Xperia U - wieszanie się i re...

Zablokowany

pumkq - zdjęcie pumkq 25 lis 2012

Mam poważny problem z moim telefonem, posiadam go od 5 dni.
Jak przeglądam np. zdjęcia potrafi sam się zawiesić (nie reaguje na dotyk) i resetuje się samoczynnie.
Ale grając w gry nic się nie dzieje działa płynnie.

Problem był na androidzie 2.3.7 i teraz na najnowszej aktualizacji.

Może jest jakieś wyjście czy tylko oddać na gwarancję ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 25 lis 2012

Oddaj na gwarancję, nic sam nie kombinuj. Zrób sobie tylko backup danych z telefonu przed oddaniem :)
Odpowiedz

pumkq - zdjęcie pumkq 25 lis 2012

Czyli nie da się nic zrobić. Dziękuje za odpowiedź.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 25 lis 2012

Ale po co masz kombinować, skoro masz gwarancję producenta? Po to jest gwarancja, żeby oni się głowili, a nie Ty. Z resztą z opisu wynika, że hardware szwankuje, więc sam i tak nic nie zdziałasz bo części do tego modelu jak na lekarstwo, a jak są to potwornie drogie.
Odpowiedz

rafalski - zdjęcie rafalski 15 sty 2013

Ja mam podobny problem, polega na tym że telefon tak jakby się "odświeżał" zaczyna to być denerwujące bo np. filmy na YT nie odtwarza, często nie chcą się włączyć gry a jak sie właczy to się zacina co kilka sekund, a jak się coś pisze to znika klawiatura. Z moich obserwacji wynika że problem występuje po włączeniu wi-fi i już tak zostaje do do ponownego uruchomienia tel.
Ktoś wie coś na ten temat?
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 15 sty 2013

wygląda jakby telefon miał problem z prockiem. jeśli możesz oddaj na gwarancję i po sprawie
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 16 sty 2013

I najlepiej dorzuć ten filmik jako dowód.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 16 sty 2013

Przecież dał film...

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Odpowiedz

rafalski - zdjęcie rafalski 16 sty 2013

Zapomniałem dodać ze to nie występuje od razu po włączeniu wi-fi tylko różnie, po godzinie a nawet po kilki dniach.
i o ile pamiętam to na Androidzie 2.3 nie było tego problemu
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 16 sty 2013

to spróbuj przeflashować soft flashtoolem na gb i sprawdź czy problem występuje nadal
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 17 sty 2013

Przecież dał film...

Chodziło mi, o to jak będzie oddawał telefon na gwarancję,żeby dorzucił ten filmik jako dowód,że sobie nie wymyśla czegoś.Przyjdzie do nich telefon zacznie normalnie chodzić i mogą obciążyć go kosztami.Tymbardziej,że to różnie występuje.
Odpowiedz

rafalski - zdjęcie rafalski 22 cze 2013

Problem znikł po wgraniu czystego softu flashtoolem [ST25i_6.1.1.B.1.10_Generic_World_BBFIX]
Już miesiąc chodzi i jest dobrze, raz czy dwa razy się zawiesił. A tak to wszystko chodzi płynnie szybko.
Jestem zadowolony. Pozdrawiam
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 22 cze 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany