←  W200

Sony.yt - International Sony Forum

»

se W200i nietypowa sytuacja:/

dyra1 - zdjęcie dyra1 20 lis 2012

Witam, mam nietypową sytuacje, ponieważ wgrywałem softa (przez Far-a bo przez setol-a nie dało rady bo CID53) do mojego soniaczka (ponieważ sam się wyłączał) i korzystałem ze wskazówek tej stronki

Please Login or Register to see this Hidden Content


i gdy doszedłem do 4 obrazka gdzie trzeba przeciągnąć plik (pod nazwą W200_R4HA014_MAIN_GENERIC_ME_RED52.mbn) z prawej na lewą stronę, siostra młodsza podbiegła i odłączyła telefon i gdy drugi raz i później wiele razy próbowałem znaleźć telefon przez Far-a to go nie wykrywało i nie wiem co teraz zrobić:/ zdaje mi się że go uśmierciłem:/
może ktoś zna jak zrobić żeby go zrobić aby pochodził i posłużył młodszemu bratu?

not found: Witaj na forum, temat przeniosłem do właściwego działu.
Użytkownik not found edytował ten post 20 listopad 2012 - 21:33
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 20 lis 2012

Spróbuj trzymać 2 i 5 zamiast C na klawiaturze :)
Odpowiedz

dyra1 - zdjęcie dyra1 20 lis 2012

sorki ale nie ogarnięty jestem:)
próbowałem nic nie daje włącza mi transmisje plików a ja potrzebuje mu wgrać softa. A jak chce normalnie włączyć go to włącza się 7-8 sekund i się wyłączajakby się rozładował a bateria jest naładowana

witam mam wiele prób i z większości screen-y :D
i mi jakiś błąd wyskoczył i teraz jak robie żeby od nowa spróbować wyskakuje mi że brak odpowiedzi z telefonu:/
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 21 lis 2012

Sterowniki gg flash usb zainstalowałeś? Programy Sony przed podłączeniem telefonu wyłączyłeś ?
Odpowiedz

slivka91 - zdjęcie slivka91 21 lis 2012

Sterowniki jak kolega wyzej i na wszelki wypadek wyjmuj i wkladaj baterie jesli brak odczytu
Odpowiedz