←  K790 | K800

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wrażliwy

Locked

timmi's Photo timmi 12 Nov 2012

Witam mam problem w k800 jak lekko puknę to się wyłącza.Próbowałem z kartą i taśmą i nic nie dawało.Wiecie co zrobić ?
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Nov 2012

Zanieść do serwisu, żeby sprawdzili hardware :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 12 Nov 2012

Próbowałem z kartą i taśmą


Jaką taśmą? Na początek poszukałbym przyczyny w baterii :) Dobrze styka ? Podłóż kawałek 2-3 krotnie złożonej kartki pod klapkę.
Quote

timmi's Photo timmi 12 Nov 2012

Nic nie pomaga ani podłożenie kartki po bokach dałem też na próbę kartki i przykleiłem po złożeniu też jest tak.Obudowa najlepsza nie jest może dlatego przód w miarę cały, klapka też, tył reż.A jakbym założył od k810 to co bym musiał zmienić ?czy lepiej dosztukować części do obecnej k800?
Quote

Jurij's Photo Jurij 12 Nov 2012

Rozbierz go najpierw i zrób tak jak Ci radzą to jest przyłóż baterię, włącz i sprawdź czy się nie będzie wyłączał... Bo być może piny styków baterii odrywają się od płyty głównej...
Quote

timmi's Photo timmi 13 Nov 2012

Więc tak wymieniłem korpus i wygląda,że niby ok ale buda i tak się sypie.
Quote

bartq92's Photo bartq92 13 Nov 2012

A jakbym założył od k810 to co bym musiał zmienić ?


Musisz wymienić: ramkę wyświetlacza, płytke klawiatury, całą obudowę :) Lepiej złożyć w całość z części do K800i
Quote

timmi's Photo timmi 13 Nov 2012

W sumie to taniej wyjdzie dokupić do k800przód,zaślepkę do m2 i tył,no chyba że trafi się za grosze k810 to wtedy całość przełożę.
Quote

timmi's Photo timmi 05 Dec 2012

Wymieniłem korpus i pomogło.
Quote

Jurij's Photo Jurij 05 Dec 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked