←  K790 | K800

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wrażliwy

Zablokowany

timmi - zdjęcie timmi 12 lis 2012

Witam mam problem w k800 jak lekko puknę to się wyłącza.Próbowałem z kartą i taśmą i nic nie dawało.Wiecie co zrobić ?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 12 lis 2012

Zanieść do serwisu, żeby sprawdzili hardware :)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 12 lis 2012

Próbowałem z kartą i taśmą


Jaką taśmą? Na początek poszukałbym przyczyny w baterii :) Dobrze styka ? Podłóż kawałek 2-3 krotnie złożonej kartki pod klapkę.
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 12 lis 2012

Nic nie pomaga ani podłożenie kartki po bokach dałem też na próbę kartki i przykleiłem po złożeniu też jest tak.Obudowa najlepsza nie jest może dlatego przód w miarę cały, klapka też, tył reż.A jakbym założył od k810 to co bym musiał zmienić ?czy lepiej dosztukować części do obecnej k800?
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 12 lis 2012

Rozbierz go najpierw i zrób tak jak Ci radzą to jest przyłóż baterię, włącz i sprawdź czy się nie będzie wyłączał... Bo być może piny styków baterii odrywają się od płyty głównej...
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 13 lis 2012

Więc tak wymieniłem korpus i wygląda,że niby ok ale buda i tak się sypie.
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 13 lis 2012

A jakbym założył od k810 to co bym musiał zmienić ?


Musisz wymienić: ramkę wyświetlacza, płytke klawiatury, całą obudowę :) Lepiej złożyć w całość z części do K800i
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 13 lis 2012

W sumie to taniej wyjdzie dokupić do k800przód,zaślepkę do m2 i tył,no chyba że trafi się za grosze k810 to wtedy całość przełożę.
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 05 gru 2012

Wymieniłem korpus i pomogło.
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 05 gru 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany