←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z karta pamieci

remix - zdjęcie remix 07 lis 2012

Witam. Mam mały (ale irytujący) problem z karta pamięci w moim smartku :D
Posiadam kartę Adata 32gb 4class (po doświadczeniach z poprzednimi podróbkami postanowiłem kupić oryginalną w sklepie)
Tak ze dane trzyma i nie gubi (bo poprzednie gubily, ale wyedukowałem się i wiem dla czego tak się działo) ale za to teraz xperia raz widzi pliki i jest ok a raz po prostu karta jak by zniknęła! :blink: i żadna aplikacja z karty nie działa jak i dzwonki... jedyne co mogę zrobić to reset... (czasami 2 razy muszę resetować )po czym wszystko jest ok.

Czy jest na to jakaś rada? jakiś błąd w sofcie? może coś z karta( nie formatowałem przed użyciem) może trzeba ja sformatować?
Użytkownik remix edytował ten post 07 listopad 2012 - 20:08
Odpowiedz

Jurij - zdjęcie Jurij 07 lis 2012

Czemu kupiłeś jakieś dziadostwo zamiast renomowanych marek typu Sandisk czy Sony? Zrób backup danych, sformatuj kartę w telefonie i sprawdź czy problem się powtarza... Załatw sobie markową kartę i jeśli problem nie będzie występował - będziesz miał odpowiedź. Jeśli na oryginalnej karcie 2GB z zestawu nadal tak się będzie działo, to zanieś telefon na gwarancję, niech sprawdzą czytnik.
Odpowiedz

remix - zdjęcie remix 07 lis 2012

no własnie problem w tym ze na którymś z forów wyczytałem ze ta karta została przetestowana i działa idealnie podobnie jak goodram

spróbuje sformatować :/ i zobaczymy

Jurij: Ort.
Odpowiedz