←  C902

Sony.yt - International Sony Forum

»

Problem z C902

smyk1997's Photo smyk1997 03 Nov 2012

Witam, mam problem z SE C902 otóż.
Miałem go stuningowanego że miał te flash menu i wgl, no i raz miałem słabą baterię i nie chcącą nie wiem jak ale zrobiłem reset ustawień i zrobiły mi się ustawienia początkowe i telefon się zrestartował i wyłączył i do tej pory nie mogę go włączyć, bo włączy się i po kilku sekundach się wyłączy, można jakoś go uratować .?: )
Proszę o odp ; )
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Wgraj najnowsze firmware za pomocą a2 uploadera. Zwróć uwagę na to czy masz płytę główną AO czy AS i po właściwym oprogramowaniem telefon powinien działać.
Quote

smyk1997's Photo smyk1997 03 Nov 2012

Ale czy wgl telefon się załączy z a2 uploaderem, to jest pytanie .
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Sprawdź a się przekonasz...
Quote

smyk1997's Photo smyk1997 03 Nov 2012

Aa zapomniałem dodać, Juri zwróć uwagę że napisałem że bateria może być na wyczerpaniu, lub jest już wgl nie do użytku ; /

A na forum jest to gdzieś jak to mogę znaleść. ?
Jak tak to pomożesz mi . ?; )
Zielony troche jestem, no i mam rozumieć że firmware to soft tak . ? :D czy coś innego . ? ; )
Jeśli to soft to jakiego bym miał go wgrać . ?
wiem tylko że koło płyty głównej jest 09W45
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Tutaj masz poradnik do a2 uploadera: http://sony.yt/topic...rukcja-obslugi/ soft AS znajdziesz w downloadzie :) Jeśli bateria jest na wyczerpaniu wyskoczy Ci llbug error, ale może się uda :)
Quote

smyk1997's Photo smyk1997 04 Nov 2012

No wyskoczył mi ten IIbug error, to najlepiej kupić nową baterię i wgrać softa AS tak . : ) ?
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 04 Nov 2012

Najlepiej to pożyczyć od kogoś taką baterię albo naładować tą, którą posiadasz :) Jak masz trochę zdolności manualnych to założysz tam każdą baterię od SE ;)
Quote

smyk1997's Photo smyk1997 07 Dec 2012

No mam nową baterie i to samo ; /
Quote