←  W200

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Ekran mruga i nie wchodzi do ofs

Locked

timmi's Photo timmi 03 Nov 2012

Witam od pewnego czasu z telefonami na bakier,co chwile coś ubywa i to bez zysków.Dzisiaj wkładając baterie z k310 do w200 tel zaczął mrugać zanim włożyłem było ok.Logi ok.wygląda mi to na jakieś uszkodzenie hw.Drugi problem chce wejść do ofs długo pisze zaczekaj i potem błąd.Nie rozbierałem go po usterce.
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Aha. A teraz bądź łaskaw napisać po Polsku, Angielsku albo Rosyjsku czego od nas oczekujesz? Pytasz jak zrobić żeby migający na biało W200 zaczął przynosić zyski?
Quote

timmi's Photo timmi 03 Nov 2012

Jeszcze raz po polsku :). Włożyłem baterię z k310 włączam go i ekran mruga,chwile przed włożeniem baterii z k310 włączyłem go i było ok.Obstawiam,że to wina hw.2 nie może wejść do ofs pisze długo czekaj i... błąd.Na innych fonach jest ok tylko w200 coś nie chce.

not found: Literówka ;)
Edited by not found, 03 November 2012 - 08:42.
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Przeflashuj telefon najnowszym firmware dla W200 i jeśli problemy będą się powtarzać, pokaż log z identfiy i flashowania w tagach code :)
Quote

timmi's Photo timmi 03 Nov 2012

Odżył :) dzięki Jurij za podsunięcie pomysłu.Topic Close
Quote

Jurij's Photo Jurij 03 Nov 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked